W magazynie KiF sport dla wszystkich w pazdzierniku 2004 roku znalazł sie artykuł A.Michalaka o ciekawym treningu aerobowym,jego założenia po krótce:
-3 sesje w tygodniu,wysoka intensywnosc,ok.20 minutowe treningi,trening nakierowany glownie na przyspieszenie metabolizmu po wysiłku a nie w trakcie( i przez to spalanie tłuszczu przez 24 godziny a nie tylko podczas sesji),jesli ktos czytal to prosze o opinie!jesli ktos jest zainteresowany to podam wiecej szczegółów!czekam na odp
-3 sesje w tygodniu,wysoka intensywnosc,ok.20 minutowe treningi,trening nakierowany glownie na przyspieszenie metabolizmu po wysiłku a nie w trakcie( i przez to spalanie tłuszczu przez 24 godziny a nie tylko podczas sesji),jesli ktos czytal to prosze o opinie!jesli ktos jest zainteresowany to podam wiecej szczegółów!czekam na odp
Krzysztof Piekarz