...
Początkujący
Szacuny
9
Napisanych postów
1360
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
30802
Witam
mam 185cm wzrostu czy rama rozmiaru 22 nie bedzie zamała? Jaka jest "norma" dla tej ramy, bo wypatrzylem sobie tanio rower na allegro i nie wiem czy nie bedzie zamały dla mnie
Z góry dziek za odpowiedzi
...
Początkujący
Szacuny
1
Napisanych postów
589
Wiek
40 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
10777
na 185 cm rama 22 to akurat rozmiar nawet za duzy
ROWERY Z HIPERMARKETU WĘDRUJĄ DO KLOZETU !!!
...
Początkujący
Szacuny
0
Napisanych postów
5
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
109
jeżdżę na 22`` ramie GT Karakoram przy wzroście 205cm, przy 185cm powinna sprawdzić się 19/21``
A towering emission
Admit the truth
Become the signal
...
Początkujący
Szacuny
9
Napisanych postów
1360
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
30802
meczyl to chyba nie, poprzednie rowery jakie mialem byly za male tzn. rama byla za niska. Mam nadzieje ze ta bedzie git
...
Początkujący
Szacuny
5
Napisanych postów
719
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
9059
Rama nie może być za niska, co najwyżej za wysoka (uwaga na jajka w trudniejszym terenie). O tym czy jest dobra czy też nie decyduje długość kokpitu.