SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Rama a rozmiar koła ;)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1236

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 480 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3307
Witam, zakupiłem jednak używanego Scotta :P no ale rower kupiłem na 26" obręczach i w związku z tym mam pytanie czy jest możliwość założenia tam 28" kół, z przodu nie ma problemu bo można wsadzić widelec na 28" i po kłopocie, chodzi mi o tył czy da radę?? czy zmieści się tam kółko 28"???? Ktoś próbował?? Rama 20.5" o ile to ważne

Jestes Piekna Jak Piosenka - Wymiekam.

Powiedz jak Chcesz żeby Się do Ciebie zwracać Mała??
Chcesz Szacunku?? To Nie Udawaj!!!!
Chcesz Milości?? Czy Wolisz Obciągać??

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 121 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 7967
Powinno się zmiescic, po tak malym zdjeciu niewiele widac. Problem w tym ze zmieni sie miejsce styku klockow hamulcowych z obrecza, jedyne rozwiazanie to hamulce tarczowe.

Practice makes perfect.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 104 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 929
moze sie zmiescic moze nie... jak sie zmiesci to bedziesz musiał zmienic opone na bardzo mała... wiec nie wiem czy jest sens... a co do hamulcow to na 100% nie beda pasowały...

Success is the ability to go from one failure to another with no loss of enthusiasm.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pogorszona jakość snu.

Następny temat

instukcja

WHEY premium