Dzisiaj miałem pierwszy trening masowy po regeneracji i pierwsze problemy. Robiłem dziś klatę i triceps i oto te problemy:
Klata- planowo miałem zrobić 4 serie wyciskania na płaskiej a zrobiłem niestety tylko 3, ponieważ w czwartej serii nie umiałem wyprostować hantla w lewej ręce(za duże obciążenie) i musiałem z tej serii zrezygnować, reszta ćwiczeń była w porządku.
Triceps prawy- przy wyciskaniu francuskim hantla jednorącz pomyliła mi się progresja:/, tzn. zrobiłem 15-12-6(brak siły na więcej w trzeciej serii), a powinienem zrobić 12-10-8. Jeśli chodzi o lewą rękę, to zrobiłem poprawną progresję, reszta ćwiczeń była w porządku.
Moje pytanie brzmi, co teraz? Czy mogę normalnie kontynuować treningi z tym planem co zamierzałem ćwiczyć? Chodzi mi o to, żeby nie dostać jakiegoś przetrenowania.
Drugie pytanie- czy ten dzisiejszy trening poszedł na marne?
Klata- planowo miałem zrobić 4 serie wyciskania na płaskiej a zrobiłem niestety tylko 3, ponieważ w czwartej serii nie umiałem wyprostować hantla w lewej ręce(za duże obciążenie) i musiałem z tej serii zrezygnować, reszta ćwiczeń była w porządku.
Triceps prawy- przy wyciskaniu francuskim hantla jednorącz pomyliła mi się progresja:/, tzn. zrobiłem 15-12-6(brak siły na więcej w trzeciej serii), a powinienem zrobić 12-10-8. Jeśli chodzi o lewą rękę, to zrobiłem poprawną progresję, reszta ćwiczeń była w porządku.
Moje pytanie brzmi, co teraz? Czy mogę normalnie kontynuować treningi z tym planem co zamierzałem ćwiczyć? Chodzi mi o to, żeby nie dostać jakiegoś przetrenowania.
Drugie pytanie- czy ten dzisiejszy trening poszedł na marne?
Krzysztof Piekarz
.A jak myślisz ?Po jednym treningu Ci wy***ie ,że nie będiesz mógł przejść przez futrynę.Chyba że coś bierzesz to już inna sprawa.