SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Z JAKA SZYBKOSCIA MOZNA PRZYBIERAC NA MASIE???

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8067

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez domer z działu Odżywianie.
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 485
ILE MOZNA PRZYTYC TYGODNIOWO ALBO MIESIECZNIE???
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Z szybkością światła, albo pędzącego na zabój żółwia

Zależy od człowieka, diety itd.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 485
NO WIADOMO ZE OD DIETY...
ALE ZAKLADAJAC ZE JEST SIE NA DOBREJ DIECIE I TRENINGU
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
od 0 do 1kg na tydzień, chodź to też nie reguła.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9015
ja załapałem szamiac duuzo ryzu i makaronu + innych rzeczy ktore sa polecane przy treningu na masie (bonusowo bialko) 3kg w 2tygodnie. W tym tygodniu zlapalem 1kg jest dobrze ))
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 767 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23820
jesli mowisz o czystej masie miesniowej to maxymalnie 4kg rocznie

oczywiscie bez dopingu i jesli naprawde masz dobra genetyke

SAMSUNG ML-3561N A4 USB - 1500zł

Drukarka laserowa, mega wydajna do zastosowań biurowych.

Nowa, nieużywana!!!

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
Dud jakbym w tydzień łapał kilogram to byłby wypas
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 326 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9015
wiadomo, samą masę miesniowa cholernie ciezko zlapac, ale na poczatku kazdy kilogram wazny przynajmniej postura sie zarysowuje i zaczyna sie wygladac NORMALNIE ;) laseczki tez patrza :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 50 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 485
NO WLASNIE JA MAM 196CM WROSTU-BO BUZO MLEKA PILEM I JESTEM TERAZ TAKI WIELKI ;) I JESTEM SZCZUPLY, TAKZE MASA MI SIE PRZYDA. POCZATKOWO CHCIALEM BRAC JAKIES KOKSY ALE SIE ODMYSLILEM!! BEDE JECHAL NA DIECIE )
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 160511
mądra decyzja
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 15532
ja przytyłem 7-8 kg w 2 miesiące z 63kg do ponad 70kg.z tego przynajmniej 6 kg mięśnia,bez koksu ,bez supli ,ale to była trochę inna akcja.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Panteon nazwisk Archiwum kulturystyki

Następny temat

Panteon nazwisk cz. 2

electro
Polecane artykuły