SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak to rozkminic %-)

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 922

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 7 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26671
Panowie potrzebuje pomocy w ulozeniu treningu dla mojego bardzo dobrego kumpla:

1.koles trenuje od kwietnia 2004 z przerwa wakacyjna(2miechy-wyjchal do pracy) oraz teraz brak treningu przez ostatnie 3 miechy(znowu zmienial prace), teraz sytuacja mu sie unormowala, jednak i tak kilka rzeczy komplikuje sprawe.

2.wczesniej trenowal razem ze mna, cztery dni w tygodniu

3.cel: zwiekszenie obwodów

4.co do czasu to tutaj jest najwiekszy problem, w jednym tygodniu moze cwiczyc pon, sr, pt; a w kolejnym tylko dwa dni - czyli poniedzialek i czwartek, bo wyjezdza co drugi weekend do szkoly...

5.dieta...hmm...piersi, ryby, tunczyk, odzywki, twarog, ryz...etc

z gory dzieki za pomoc...

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 3691 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 84035
Najpierw niech się "wdroży" w trening, bo jest po przerwie a potem ja bym to tak widział:

tydzień z 3-ma treningami
1 dzień - klatka, tricepsy (lub tricepsów barki)

2 dzień - plecy, bicepsy

3 dzień - nogi, barki (lub zamiast barków tricepsy)



Pomiędzy treningami dzień wolny.


tydzień z 2-ma treningami
1 dzień - klatka, barki, tricepsy
2 dzień - nogi, plecy, bicepsy

pomiędzy treningami 2 dni wolne.

Co myślisz o takim rozwiązaniu?

edit: acha na treningu plecy, nogi, bicepsy niech nie łaczy przysiadów z martwymi ciągami tylko raz to a raz to...



Zmieniony przez - tomot w dniu 2005-05-08 15:26:03
...
Napisał(a)
Michail ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 212 Napisanych postów 48745 Wiek 51 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 91090
Dokładnie zgadzam się z Tomotem.

W treningach (tych z podziąłem na 2 dni) polecam same bazowe ćwiczenia.

PORADY INDYWIDUALNE - www.dobierz-trening.pl
ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Również zgadzam sie z panami wyzej. A na wprowadzenie proponuje trening obwodowy, tak 4 tyg powinny wystarczyć, ale to minimum
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1140 Wiek 7 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 26671
spoko...dzieki za pomoc. Mi tez sie podoba

man from nowhere
insured by doping.sfd ::: you hit me, we hit you

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

kontuzjogennosc cwiczen na biceps

Następny temat

czym charakteryzuje sie trening na sile ?

electro
Polecane artykuły