SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

ktory spalacz/karnityna najlepsza/y?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3483

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19686
oczywiscie branie glukozy po treningu (w czasie korzystania ze spalacza)nie ma sensu ?

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 3230 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 53403
"Trening czyni mistrza" ... eh

Bóg, Honor, SFD

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19686
HK

??

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 413 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 23744
l karnityna to lipa

Sprzedam COŚ zobacz opis gg *******

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1604 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19686
to juz wiem , tylko pytam o to :
oczywiscie branie glukozy po treningu (w czasie korzystania ze spalacza)nie ma sensu ?

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy..

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak brac

Następny temat

Ważna Sprawa:-)

electro
Polecane artykuły