oczywiscie branie glukozy po treningu (w czasie korzystania ze spalacza)nie ma sensu ? 

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy.. 
Ilość wyświetleń tematu: 3483

Gdyby g**no mialo jakakolwiek wartosc, to biedak nie mialby nawet dupy.. 
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły