A to jest to co obliczylem:
Masa w kg 77
masa w funtach - 170
zapotrzebbowanie na kalorie = 2040 (BMR)
Dzien 1: 2040*5%=102 2040-102=1938
1938*85%=1647 (tluszcz) 1647/9=183 (183 g tluszczu)
2040*15%=306 (bialko) 306/4=76,5 (76g bialka)
Dzien 2: 2040*10%=204 2040-204=1836
1836*75%=1377 1377/9=135 (135g tluszczu)
2040*25%=510 510/4=127,5 (127g bialka)
Dzien 3: 2040*15%=306 2040-306=1734
1734*65%=1127,1 1127/9=125,2 (125g tluszczu)
2040*35%=714 714/4=178,5 (179g bialka)
Dzien 4: 2040
2040*70%=1428 1428/9=158,6 (159g tluszczu)
2040*30%=612 612/4=153 (153g bialka)
Dzien 5: 2040*10%=204 2040-204=1836
1836*70%=1285,2 1285/9=142,7 (142g tluszczu)
2040*30%=612 612/4=153 (153g bialka)
Dzien 6: 2040*15%=306 2040-306=1734
1734*65%=1127,1 1127/9=125,2 (125g tluszczu)
2040*35%=714 714/4=178,5 (179g bialka)
LADOWANIE WW:
Dzien 7: 2040*30%=612 2040+612=2652
2652*70%=1856,4 1856/4=464 (464g wegli)
2652*20%=530,4 530/4=132,5 (133g bialka)
2652*10%=265,2 265/9=29,4 (29g tluszczu)
Oczywiscie za pomoc bede bardzo wdzieczny i oczywiscie sogi poleca...
Trzeba być twardym, a nie miętkim...