Herkules 2005 - ogólnopolskie zawody w kulturystyce mężczyzn o puchar wójta w Kunicac

Aktualności - Kulturystyka i Fitness

Ilość wyświetleń tematu: 6314

...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez W Z O R EK z działu Aktualności - Sporty Siłowe.
Szacuny 3 Napisanych postów 113 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 2661
Witam

Byłem dziś na zawodach "Herkules 2005" w Kunicach pod Legnicą. Mieszkam we Wrocławiu, więc miałem niedaleko . Impreza była całkiem ciekawa, chociaż na sali panował ścisk i zaduch, gdyż zawody odbyły się w niewielkiej świetlicy Ośrodka Kultury i Sportu nad jeziorem kunickim. Zawody rozegrano w 4 kategoriach. W juniorach zwyciężył Marcin Tomaszewski. Wśród seniorów do 80 kg wygrał Grzegorz Ozga. Jak zwykle bardzo masywna góra - nieco smukłe na tle tułowia nogi. Tym niemniej doskonała forma startowa - duża gęstość i głęboka separacja. W kategorii do 90 kg wygrał Krzysztof Potempa. Swoje starty zaczął równolegle ze zwycięstwem w konkursie Wasza Olimpia na łamach czasopisma Kulturystyka i Fitness Sport dla Wszystkich. Dobre ogólne przygotowanie, Niezła separacja i proporcje umięśnienia, dobre pozowanie. W najcięższej kategorii +90 kg wygrał Andrzej Kołodziejczyk. Doskonałe proporcje umięśnienia, zwłaszcza nogi-tułów, duża masa mięśniowa wysokiej jakości, wąska talia - to wszystko zwracało uwagę. W kategorii open wygrał Grzegorz Ozga, który górował nad resztą masą mięśniową i rzeźbą.

W przerwach między poszczególnymi kategoriami były pokazy Tae Kwon Do, pokaz siły (podniesienie sztangi o wadze 100 kg jednym palcem, wbijanie gwoździ gołymi rękami itp)a także przysiady trójboisty weterana, rekordzisty polski - pękło 320 kg .

To tyle jeśli chodzi o zawody w Kunicach. Na uwagę zasługuje chyba jeszcze fakt, że wśród sędziów zasiadła Halina Kunicka we własnej osobie

Pozdrawiam

You're born weak - you die weak ... it's your choice in between ...

...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Szacuny 5 Napisanych postów 1572 Wiek 112 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9512
witam wszystkich:)macie jakies fotki z juniorów(2-gie m-ce
ja mam pare ale robione zwykłym aparatem tak wiec nie wrzuce ich tutaj:(
wg. mnie najlepiej z całych zawodów wyglądał G.Ozga - był perfekcyjnie przygotowany - widać że to zawodnik wysokiej klasy - a przy tym bardzo uprzejmy:)

moc i sila

...
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 445
A frekwencja "szokująca" - 14 zawodników...

Szacuny 2 Napisanych postów 1185 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2123
A pozostale miejsca kto zająl? Byl może Adam Adamski? No i oczywiscie w jakiej byli formie pozostali?

Pozdrowienia
Xena

...
Pamiętam, że ostatnie miejsce (III) w wadze +90 kg zajął Bartosz Guran . II miejsce zajął bodajże Paweł Jabłoński o ile się nie mylę. Z innych zawodników poza zwycięzcami z niższych wag zapamiętałem jedynie Krzysztofa Tura - również prezentował imponującą formę. Niestety nie miałem przy sobie aparatu fotograficznego. Spośród juniorów nie znałem żadnego z zawodników, III miejsce w wadze do 90kg zajął zawodnik o imponującej masie mięśniowej nóg, ale niestety brakło mu separacji w obrębie tej grupy mięśni. Niestety nie pamiętam nazwiska - był ro również zawodnik mi nieznany. To wszystko, co zapamiętałem z imprezy

pozdrawiam

...
zapodaj jakas tabele wyników jak znasz albo ktoś inny bo nigdzie w necie nie moge znaleść

...
Michail ZASŁUŻONY
A może tak pełne wyniiki ktoś poda?

ZAINTERESOWANY PORADĄ - PISZ GG:7426473

...
jak sie szuka dobrze po necie to sie znajduje wyniki hehe widac komu sie chce poszukac a kto laske na to kładzie: