SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna 1300 g - Kiedy???????

temat działu:

NUTRIFARM&OLIMP

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1499

Nowy temat Dział zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4954
OLIMPie kiedy znowu trafi do sprzedaży Kreatyna 1300 g, bo klienci wciąż pytają i pytają. Podaj przybliżony termin, bo nie wiem co im odpowiadać.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2058 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 21306
Po długim weekendzie będzie w stałej sprzedaży.

olimp labs
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4954
Zdążyłem napisać i na drugi dzień pojawiła się na Marszałkowskiej:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4954
Tzn. na Pl. Bankowym:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5775
musze sie zaopatrzyc:D:D:D
DSO jak bedzie promocyja na to =daj znac;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4954
Na to cały czas jest promocja. Sugerowana cena detal 99,00 za 1300 g to niewiele jak na tą ilość, wszystkie promocje zależą od OLIMPa, oni ustalają ceny i promocje. My sprzedawcy internetowi możemy mieć jednak na naszych stronach produkty OLIMP o 10% taniej, więc to już w ogóle jak na 1300 g kreatyny wychodzi tanio, dlatego nieźle się to rozchodzi i z wielkim bólem przeżywam każdy chwilowy brak tej kreatyny, bo cieszy się sporym powodzeniem wśród moich klientów.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 424 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 5775
no wlasnie cena jest super tylko....skad to??jakies chinskie?
ludzie ja chwala? bo moze oprocz niskiej ceny to tez slabo dziala;)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 548 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 4954
Nie spotkałem się z negatywnymi opiniami o niej jeszcze. Klienci raczej są zadowoleni, myślę że nie ma co narzekać na stosunek ceny do jakości.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Dział zamknięty
Poprzedni temat

Fat Burner Plus

Następny temat

Czy można brać kreatynę bez ćwiczenia ?

electro
Polecane artykuły