kupilem KREATYNE VITALMAX MONOHYDRATE 400 g bede bral to na jedej cykl, mój pierwszy cykl (7 tygodni) cwicze 4 razy w tygodniu, w dni treningowe 10 g, bez treningu 5 g, co radzicie zeby lepiej sie przyjela jak na pierwszy cykl, czy sama glukoza mi starczy, jak tak to jaka dokladnie kupic, podajcie link do produktu w sklepie on-line, z gory dzieki za odp
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
glukozę kupisz on-line in spożywczak tudzież supermarket line
lepiej jakbyś kupił carbo
ewentualne dodatki zależą od funduszy...
lepiej jakbyś kupił carbo
ewentualne dodatki zależą od funduszy...
...
a gdzie kupie glukoze i w jakiej postaci?
a carbo to co to dokladniej? i gdzie to kupie?
a jak bym mial kase to jakie dodatki?
a carbo to co to dokladniej? i gdzie to kupie?
a jak bym mial kase to jakie dodatki?
...
napisałem Ci gdzie dostać glukozę
carbo to węglowodany
kupisz np. tu:
https://sklep.sfd.pl/
napisz jakie fundusze a ja Ci rozpiszę dodatki - proste
carbo to węglowodany
kupisz np. tu:
https://sklep.sfd.pl/
napisz jakie fundusze a ja Ci rozpiszę dodatki - proste
...
no nie jest tego za dużo
mozesz kupić tańszą kreatynę
a za resztę glukozy bo z carbo nie poszalejesz
mozesz kupić tańszą kreatynę
a za resztę glukozy bo z carbo nie poszalejesz

...
kup kreatyne za 50zl jakąs
i do tego DextroJuice Olimpu - akurat się zmieścisz a dostaniesz 1,5kg dextrozy i trochę tauryny jeszcze
no i smak...nieporównywalny z samą glukozą heh
i do tego DextroJuice Olimpu - akurat się zmieścisz a dostaniesz 1,5kg dextrozy i trochę tauryny jeszcze
no i smak...nieporównywalny z samą glukozą heh
...
zrób tak!
kup kreatynę TREC'a Creatine Normal Plus 300 g (tyle Ci wystarczy na pierwszy cykl z pewnością) za 34 PLNy a do tego dokup carbo tej samej firmy Max Carb 2000 g za 49 PLNów. Wyjdzie coś ponad 8 dych , ale to chyba nie problem skołować te kilka złotych?
ewentualnie, jeśli uda Ci się odłożyć troszkę więcej złotówek, to polecam bardzo carbo Biogenix'a Carb BX 2300 g za 56-60 PLNów. Bardzo dobre pod względem smakowym (jabłko...mmm;))
Wypadałoby też żebyć zakupił taurynę, ale to już dodatkowe koszty...
Olimp Taurine Mega Caps 150 kaps. 32 złote...
Możesz to wszystko kupić w jakimś sklepie internetowym z odżywkami albo w swoim mieście w sklepie z odżywkami.
Pozdrawiam!
kup kreatynę TREC'a Creatine Normal Plus 300 g (tyle Ci wystarczy na pierwszy cykl z pewnością) za 34 PLNy a do tego dokup carbo tej samej firmy Max Carb 2000 g za 49 PLNów. Wyjdzie coś ponad 8 dych , ale to chyba nie problem skołować te kilka złotych?
ewentualnie, jeśli uda Ci się odłożyć troszkę więcej złotówek, to polecam bardzo carbo Biogenix'a Carb BX 2300 g za 56-60 PLNów. Bardzo dobre pod względem smakowym (jabłko...mmm;))
Wypadałoby też żebyć zakupił taurynę, ale to już dodatkowe koszty...
Olimp Taurine Mega Caps 150 kaps. 32 złote...
Możesz to wszystko kupić w jakimś sklepie internetowym z odżywkami albo w swoim mieście w sklepie z odżywkami.
Pozdrawiam!
...
juz zadecydowalem robie robie tak:
kupuje ta kreatyne: http://www.poweriron.pl/pozycja.php?id=29 (kupie taka sama tylko ze 400 g, bo obliczylem ze potrzebuje na 6 tygodni 330 g), mysle ze pierwszy cykl potrwa 6 tygodni bo tak sobie ustalilem, dzien treningowy 10g bez treningu 5 g, do tego bede bral glukoze (kupowana w spozywczaku delecty) z kreatyna przy kazdym braniu dodam 50 g glukozy, czy to jest dobrze wszystko rozpisane jak na moj pierwszy cykl? i co jeszcze do tego radzicie oprócz kreatyny i glukozy? z gory wielkie dzieki
kupuje ta kreatyne: http://www.poweriron.pl/pozycja.php?id=29 (kupie taka sama tylko ze 400 g, bo obliczylem ze potrzebuje na 6 tygodni 330 g), mysle ze pierwszy cykl potrwa 6 tygodni bo tak sobie ustalilem, dzien treningowy 10g bez treningu 5 g, do tego bede bral glukoze (kupowana w spozywczaku delecty) z kreatyna przy kazdym braniu dodam 50 g glukozy, czy to jest dobrze wszystko rozpisane jak na moj pierwszy cykl? i co jeszcze do tego radzicie oprócz kreatyny i glukozy? z gory wielkie dzieki
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz