SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kreatyna plus glukoza...

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 3073

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 188 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1001
kupilem KREATYNE VITALMAX MONOHYDRATE 400 g bede bral to na jedej cykl, mój pierwszy cykl (7 tygodni) cwicze 4 razy w tygodniu, w dni treningowe 10 g, bez treningu 5 g, co radzicie zeby lepiej sie przyjela jak na pierwszy cykl, czy sama glukoza mi starczy, jak tak to jaka dokladnie kupic, podajcie link do produktu w sklepie on-line, z gory dzieki za odp
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
glukozę kupisz on-line in spożywczak tudzież supermarket line

lepiej jakbyś kupił carbo

ewentualne dodatki zależą od funduszy...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 188 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1001
a gdzie kupie glukoze i w jakiej postaci?

a carbo to co to dokladniej? i gdzie to kupie?

a jak bym mial kase to jakie dodatki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
napisałem Ci gdzie dostać glukozę

carbo to węglowodany

kupisz np. tu:

https://sklep.sfd.pl/

napisz jakie fundusze a ja Ci rozpiszę dodatki - proste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 188 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1001
mam na wszytsko 80 zl (koszt kreatyny to okolo 50 zl)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
no nie jest tego za dużo

mozesz kupić tańszą kreatynę

a za resztę glukozy bo z carbo nie poszalejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 17398 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 79160
kup kreatyne za 50zl jakąs
i do tego DextroJuice Olimpu - akurat się zmieścisz a dostaniesz 1,5kg dextrozy i trochę tauryny jeszcze
no i smak...nieporównywalny z samą glukozą heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 188 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1001
czyli kupie kreatyne z DextroJuice i bedzie dobrze mówicie? czy lepiej cos innego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 74 Napisanych postów 16119 Wiek 39 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 160511
mozesz dextro juice, możesz carbo

ja bym sie skłaniał jednak ku carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51569 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
zrób tak!
kup kreatynę TREC'a Creatine Normal Plus 300 g (tyle Ci wystarczy na pierwszy cykl z pewnością) za 34 PLNy a do tego dokup carbo tej samej firmy Max Carb 2000 g za 49 PLNów. Wyjdzie coś ponad 8 dych , ale to chyba nie problem skołować te kilka złotych?
ewentualnie, jeśli uda Ci się odłożyć troszkę więcej złotówek, to polecam bardzo carbo Biogenix'a Carb BX 2300 g za 56-60 PLNów. Bardzo dobre pod względem smakowym (jabłko...mmm;))
Wypadałoby też żebyć zakupił taurynę, ale to już dodatkowe koszty...
Olimp Taurine Mega Caps 150 kaps. 32 złote...
Możesz to wszystko kupić w jakimś sklepie internetowym z odżywkami albo w swoim mieście w sklepie z odżywkami.
Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 188 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1001
juz zadecydowalem robie robie tak:

kupuje ta kreatyne: http://www.poweriron.pl/pozycja.php?id=29 (kupie taka sama tylko ze 400 g, bo obliczylem ze potrzebuje na 6 tygodni 330 g), mysle ze pierwszy cykl potrwa 6 tygodni bo tak sobie ustalilem, dzien treningowy 10g bez treningu 5 g, do tego bede bral glukoze (kupowana w spozywczaku delecty) z kreatyna przy kazdym braniu dodam 50 g glukozy, czy to jest dobrze wszystko rozpisane jak na moj pierwszy cykl? i co jeszcze do tego radzicie oprócz kreatyny i glukozy? z gory wielkie dzieki
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna a alkohol

Następny temat

zepsuta kretka

WHEY premium