SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

b bb b bb basen

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 7572

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
jakryc ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 205 Napisanych postów 13874 Wiek -3568 dzień Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 158206
Ej, nie obrażać ratowników! Co do młodszych to się zgadzam - niektórzy nawet dobrze pływać nie umieją, ale wyższe stopnie - to juz są inne wymagania.

Katrzyn - młodszy nadal ma prawo pracować, ale nie może przekroczyć 50 % ogolnie zatrudnionych (tj. 1 młodszy i co najmniej 1 wodny).

Co do zawodów (u nas na rejonowych było tak, a na ogolnopolskie siana nie było):
- 50 kraul,
- dopłynięcie do manekina, wyłowienie i powrót,
- rzut kołem ratunkowym,
- łódka (nie bols),
- test teoretyczny,
- holowanie na czas,
- my proponowaliśmy jeszcze (jako specjaliści) udzielanie pierwszej pomocy jako konkurencję, ale nie przeszło.

Na ogolnopolskich zawodach dochodzi 200 z przeszkodami na czas.

Kilka razy zajęliśmy pierwsze miejsca, mimo, że konkurencyjne drużyny wystawiały pływaków (zawodników). Oni byli lepsi w czasaówkach, a my w reszcie....:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11178 Napisanych postów 52127 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mogłbym wziąc udział w takich zawodach. moze kiedys.zobaczymy

ello
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 55 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 402
ok napisze swoje rekordy w plywaniu, robione w wieku 14-15 lat od tamtego czasu juz nie plywalem wyczynowo,

50 kraul- 27:50
100 kraul - 1:01:00

50 zaba - 33:50
100 zaba - 1:12:50

50 delfin - 29:50

to tyle reszty nie pamietam

aha i do tych ktorzy mowia ze 29 kraulem to nie wyczyn, zgadza sie dla goscia na studiach doroslego juz i silnego, tym bardziej na awf to nie jest wyczyn, tak naprawde na krotkie dystanse mozna zrobic teoretycznie dosc dobry czas w dosc krotkim czasie tym bardziej jezeli jest sie wysportowanym w innej dyscyplinie, ale juz nawet tym osobom w stylach bardziej technicznych > klasyczny motylkowy juz nie bedzie szlo tak rewelacyjnie

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 244 Wiek 64 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2575
Po co odgrzebujesz taki stary temat skoro o nic w nim nie pytasz. Ostatnia wypowiedz jest z 2002 roku i całkiem możliwe że nikt tego już nie przeczyta...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 148 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3554
a ile taki ratownik zarabia? w zależności od miejsca (morze, jeziorko), stażu i papierów (młodszy, wodny etc.)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1754 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 12578
na koloniach to moj wychowawca zarobil za 3 tygodnie meczenia sie z nami 800 zl ale w tym mial wyzywienie i odpoczynek a na jeziorku to zarabia sie malo w granicach 100-200zl za miecha najlepiej moim zdaniem jest w takim aqa parku moj znajomy zarabia tam 1000zl za miech prawie nic nie robiac tylko siedzac i ogladajac laseczki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 786 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 3354
odgrzebka ze zmiana tematu... moze lepiej nowego posta zalozyc?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 2234 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10857
ten jest fajny

moderator ogólnorozwojówki

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyskok dosiężny ?

Następny temat

Do grających dobrze w kosza!!!

electro
Polecane artykuły