SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

b bb b bb basen

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6862

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2648
rocznik chodzi mi o rok urodzenia bo może kiedyś gdzieś się minęliśmy na jakiś zawodach; szczerze chętnie bym się dowiedziała co dzieje sie z ludzmi z którymi dawno, dawno temu się ścigaliśmy jako dzieci;

/katarzyn

/katarzyn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Drodzy panowie szybkopływający...Trenowałem sobie 8 miesięcy do egzaminu na uczelnię...W tym czasie zszedłem z 36 s. do 29 i nie widzę w tym nic rewelacyjnego, bo pływałem siłowo z odrobiną techniki. Kurs skończyłem na AWFie, a szybkość pływania nie ma tu nic do tego (wymagania 36 s. dowolnym(50 m.) i 1min30 s. zmiennym(100 m.)), trzeba natomiast co nieco teorii...A co do 30 s. motylkiem w podstawówce to powinieneś być w kadrze zapewne mój mistrzu...

among the blind a one-eyed man is king
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w poniedziałek lub czwartek zmierze sobie czas na 50 delfinkiem bo sam jestem ciekaw ile dam radę wwycisnąć. moj rocznik to 84. mam młodszego ratownika ale w niczym mi sie to nie przydaje (może kiedyś uratuję jakąś ponętną blondyneczkę hihihi)

ello
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ahha paziu te twoje świetne czasy śmierdzą kłamstwem!! bez urazy pozdrawiam

ello
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 36365
Wiesz, z pływaniem jest tak jak ze sztukami(sportami) walki-żeby być w tym dobrym trzeba poświęcić na to kilka lat intensywnych treningów, a żeby kogoś uczyć trzeba mieć dużo praktyki+ trochę teorii,a nie odrotnie.A co do moich wyników to niestety były za kiepskie-15-20 miejsce na MP(jakbyś naprawdę siedział w pływaniu to byś się trochę orientował w czasach ).
Czas na 50m był na treningu (może być trochę przekłamany),bo wtedy na poważnych zawodach nie pływało się piędziesiątek(oprócz kraula).

mosui

mosui

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Czasami doprowadza mnie do pasji, jak byle kto, bezpodstawnie miesza moje zdanie z błotem. MP??? 25???Stary ty chyba startowałeś w para-olimpiadzie...50 to dystans podstawowy we wszystkich stylach, właśnie 25 pływa się bardzo rzadko, albo dzieci albo niepełnosprawni - jak wy...
Nie moja wina, że jakiś asynchron potrzebuje 8 czy 5 lat żeby dojść do czegokolwiek, ale to nie powód żeby się tym chwalić i negować wszystko inne. Gratuluję samozaparcia, ale przydałoby się odrobinę samokrytyki...mistrzowie...

among the blind a one-eyed man is king
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
paziuu może się ścigniemy szefie co?


ello
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2648
mości panowie!!! mamy się tu podzielić swoimi osiągnięciami a nie wyzywać się.. a tak przy okazji 84 - to się nie spotkaliśmy;
a tak do osiągnić - to były krążki MP

pozdrawiam

/katarzyn

/katarzyn

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kaska kto wie , ja mam jednak wrażenie że się spotkaliśmy.

ello
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2648
... może
piszesz ze jesteś młodszym ratownikiem ... jeśli będizesz miał kiedyś okazje uczestniczyć w zawodach ratowniczych to polecam; naprawdę niezły sprawdzian;
co do blondyneczek ładny stylowy delfin wzdłuż pomostu latem i są Twoje
poza tym jak robiliśmy społeczne na otwartej wodzie prawie żadna panna nie przepóściła chłopakowi w pomarańczowej koszulce z napisem WOPR i taki jest urok lata )

/katarzyn

/katarzyn

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wyskok dosiężny ?

Następny temat

Do grających dobrze w kosza!!!

WHEY premium