Mam dylemacik?Zaopatrzyłem się w 3000g mas xxxl trecahttp://sklep.fbb.pl/trec_nutrition_mass_xxl_gainer_ids_1121_1
.Kupowałem ją w sklepie a na date zerknołem dopiero po rozerwaniu folji.Pisze że jest ważna do kwi 2005.Jeżeli będe ją jadł do połowy maja coś mi się stanie???????????????Ja myśle że nie.Co wy na to????????????????????????
.Kupowałem ją w sklepie a na date zerknołem dopiero po rozerwaniu folji.Pisze że jest ważna do kwi 2005.Jeżeli będe ją jadł do połowy maja coś mi się stanie???????????????Ja myśle że nie.Co wy na to????????????????????????
Krzysztof Piekarz

