SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kawałek strony - ocena

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2426

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15742


Nudzi mi sie i zacząłem sobie robić szablon na stronke rowerową na dziś zrobiłem tyle prosze o ocene kolorystyki jakieś pomysły itp Jeśli post jest niezgodny z reg lub komuś wadzi niech Zaborek wywali
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28851
no normalnie ladnie, ale wywal ta kone co to Twoj sponsor

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15742


...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28851
filmy itp to moze innym kolorem, no nie wiem jak bedzie ready to daj znac

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 28851


i pozdrawiam Cie

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15742
nie szpanuj;-P

jutro będę się jeszcze w to bawił bo dzisiaj już taki zmulony jestem że nie mam na nic sił
http://toxyn.to.funpic.de/ teraz już chyba jest lepiej Już pociągłem obraz to teraz najgorsza część czyli Html i PHP

Zmieniony przez - TOXYN w dniu 2005-03-24 13:59:16
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
stronka fajna, zaborek fajny bike
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15742
http://derlej.de.funpic.de/ zmieniłem trochę wizje
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
W innych przegladarkach(opera, mozilla) nie ma polskich znakow!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 2690 Wiek 37 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 15742
Foreight bo strona jest teraz na niemieckim serwie używam go do testów a gdzie ją dam po zakończeniu to jeszcze nei wiem ale napewno wtedy będa polskie znaki

Oki teraz daje już "gotowe" forum do oceny http://derlej.de.funpic.de/index.php nie zwarajcie uwagi na brak PL liter bo to przez serwer Jak macie jakieś pomysły albo znaleźliście jakiś błąd byłbym wdzięczny za podzielenie sie taką informacją

Zmieniony przez - TOXYN w dniu 2005-04-17 01:03:04
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 26 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 585
nie dziala
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Gdzie można kupić żywicę do piłki ręcznej?

Następny temat

chce zalozyc przezutke z krotkim wozkiem a co z wolnobiegiem??

electro
Polecane artykuły