Nudzi mi sie i zacząłem sobie robić szablon na stronke rowerową na dziś zrobiłem tyle prosze o ocene kolorystyki jakieś pomysły itp
Jeśli post jest niezgodny z reg lub komuś wadzi niech Zaborek wywali
Ilość wyświetleń tematu: 2427
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
co to Twoj sponsor
Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-
Już pociągłem obraz to teraz najgorsza część czyli Html i PHP
używam go do testów
a gdzie ją dam po zakończeniu to jeszcze nei wiem ale napewno wtedy będa polskie znaki
Jak macie jakieś pomysły albo znaleźliście jakiś błąd byłbym wdzięczny za podzielenie sie taką informacją
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły