SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ilosc bialka?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2492

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
Witam,

Policzylem sobie mw. zapotrzebowanie energetyczne, wyszlo mi cos takiego.
Waga 71x24h = 1704kcal. x 1.4 (przyjelem taki wsp gdyz trenuje 3x na silowni i 3x bjj) + 500kcal. zeby miec dodatni bilans :) i wyszlo okolo 2900kcal.

Moje pytanie: ile max. moge dac g bialka na kg masy ciala? chcialbym stopniowo zmniejszac zawartosc tl w organizmie? czy podniesienie ilosci g bialka na kg masy ciala do 3g/kg ma jakis sens czy to za duzo?

przykladowo
bialko 3g/kg
wegl. 4.9g/kg
tl. 1g/kg

bedzie ok czy nie? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
3g to stanowczo za duzo, taka ilosc stosuje sie dla beztluszczowej masy ciala lepiej dac 2g, tluszczy lepiej wiecej ok 1.5, tym bardziej, ze trenujesz bjj. Dlaczego chcesz je jeszcze obciac??

Zmieniony przez - Charon w dniu 2005-03-23 22:09:12

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 82 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 896
Z tym tl. to nie wiedzialem dokladnie jak poczac, przeczytalem, ze w granicach 1-1.5 wiec dalem 1 :) Ale, ok sproboje z 1.5 i z bialkiem na poziomie 2.5; z tego wyjdzie, ze weglowodany na poziomie 4.3g/kg

Bialka mam jakies 180gram do sprepaowania na 5 posilkow, bo tyle planuje jesc.

Na jakie porcje podzielic sobie te bialko w zaleznosci od posilku? Ile gram na posilki okolotreningowe i na noc? :)

Aha, jeszcze jedno..jak jest z tym bialkiem jajek? nieraz znajduje informacje ze bialko jajka ma okolo 10g bialka a inne zrodla mowia, ze okolo 3.5gr; wiec jak to jest?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
Sorka, pojechalem z konta kolegi :] mam nadzieje, ze mnie nie ubije :)
...
Napisał(a)
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 111118
2.5g to nadal za duzo. Chyba jednak zapraszam do postow podwieszonych u gory ekranu tam znakdziesz wiekszosc odpowiedzi na Twoje pytania. 10g bialka jest w 100g bialka jaja to drugie to pewnie w jednym jajku. Jezeli obawiasz sie zoltek ze wzgledu na cholesterol to bezpodstawnie

Beatus, qui prodest, quibus potest

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 9203 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29034
jak redukcja to bialka 2g styknie, daj wiecej zdrowych tluszczy kosztem weglowodanow i wegle o niskim IG i posty podwieszone

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1075
Przetestuje sie chyba na 2.5g bialka; co do tluszczy to do jakiego poziomu zwiekszyc ich ilosc? :)
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 9203 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29034
1-1,5g jest ok

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 164 Napisanych postów 12853 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 43234
możesz i więcej tłuszczy ale z wegli musiał byś zrezygnować
w postach podwieszonyh masz ładnie opisane

jeżeli pomogłem , Ty pomósz mi wejdz w link i się zarejestruj http://www.AWSurveys.com/HomeMain.cfm?RefID=krzakzak 

...
Napisał(a)
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6449 Napisanych postów 79269 Wiek 41 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 774618
2g b, 1,5g t i reszta ww zeby uzuoelnic zapotrzebowanie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 130 Napisanych postów 8967 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 48014
cwiczysz bjj takze przyda sie troche wiecej wegli i kalori
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ile białka ?

Następny temat

10 oznak, że czas przerwać odchudzanie

electro
Polecane artykuły