Szacuny
0
Napisanych postów
2
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
9
Zapraszamydo wzięcia udziału w turnieju jaki odbędzie się w maju 2005 we Wrocławiu. Rywalizacja odbędzie się w formule MMA bez podziału na kategorie wagowe. Nagroda dla zwycięzcy 5000 zł!!!!!
zgłoszenia zawodników do 30 marca 2005 [email protected]
Szacuny
0
Napisanych postów
2
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
9
W odpowiedzi na nadesłane pytania w kwestii TURNIEJU HEROSÓW, chciałbym poinformować, że wkrótce pojawi się strona na której znajdą się wszelkie informacje. Aktualnie przyjmujemy zgłoszenia zawodników, przy czym przypominam, że turniej głowny rozgrywany bedzie bez limitów wagowych (nie organizujemy walk kogutów) nie wykluczamy że zawodnik o mniejszej wadze ale z dorobkiem sportowym będzie dopuszczony do startu.
Chciałbym jeszcze dodać, że wszyscy startujący otrzymają zwrot kosztów przyjazdu i wynagrodzenie za udział w zawodach bez względu na wynik, za pierwsze miejsce dodatkowo nagroda 5000 zł (netto)
Organizatorem turnieju jest aktualnie rejestrowana nowa organizacja, która zajmować się będzie promocją sportów walki.
Bilety dla publiczności będą w cenie 50 zł, wkrótce poinformujemy o miejscach dystrybucji.
Zapraszamy wszystkie kluby i sekcje które chciałyby się zaprezentować w formie pokazów w przerwach między walkami.
Szacuny
0
Napisanych postów
35
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
66
Witam czy ktoś ma numer tyelefonu do organizatorów tego turnieju??Chciałbym zrobić materiał do "Zasad Walki" TVN TURBO o tej gali. Pozdrawiam i czekam na odpowiedz Przemek 696489001 [email protected] , [email protected]