SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

przegrywam

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 12243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Plus oczywiscie nic to absolutnie nie da jeśli dieta i trening szwankują
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2265
thx :]
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 303 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2265
bleeeeeee juz sie pochwalilam... i najadlam :-[ jutro durny egzamin
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4037
eech...z tego co zrozumiałam z mądrych literek pana Tyki,zdecyduję się na karnitynę i dalej chrom,kofeiny dostarczam może nie aż tyle,ale i tak wypijam 5 mocnych kaw dziennie z cynamonem i imbirem...bo lubię
pan Tycjan wszedł mi chyba na ambicję...ruszam się więcej,pływam raz w tygodniu dodatkowo ,tylko ta dieta nieuporządkowana,boję się zwiększać kalorie...ale chyba dodam do obiadu wreszcie gryczaną
czyli moje jedzenie tak wygląda na dziś:
I platki owsiane (3łyżki)+ trochę otrębów zalane ok pół szklanki maślanką +łyżeczka oliwy
II biały ser 150g /albo dwa jajka
III jabłko /albo gryzę marchewkę i garść pestek dyni
IV pierś z kurczaka 120g,warzywka 200g, łyżeczka oliwy z oliwek
V makrela albo tuńczyk wedzony 100g /zamiennie czasem gryzę marchew z nasionkami(słonecznik dynia)
VI tuńczyk (pol puszki)/albo biały ser
czy jest to nadal beznadziejne?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1290
Ta pani z motywującego materiału jest wsrętna:( bleeeeeee...plastik-fantastik :O i do tego po operacji na......:P hehe, a ja sobie olałam dietę i teraz mam efekty(braku diety, a nie diety:P )powiedzmy, że z 1,5 ttygonia sobie odpuściłam, teraz zaczynam znowu, biore chrom, który naprawde hamuje apetyt:P nie ma co się załamywać, pamietajcie, zawsze mozna sie zmobilizować w wieku 40 lat jak ta pani:P Mam jeszcze duużo czasu:)
...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11205 Napisanych postów 52112 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816


życzę Ci takiej cierpliwości jaką wykazała ta pani - 5 lat cięzkiej orki pewnie z niewieloma półtoratygodniowymi przerwami
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 68 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4037
dorzucam dwa razy w tygodniu siłownię po pół godziny, za bardzo nie mam czasu, nie wiem też co mam tam w zasadzie robić, ale poczytałam trening od Michała, żałuję że na tej siłowni( w mojej pracy ,w piwnicy) nie ma kogoś mądrego -ale trudno...
moje " siłowanie" wypada po III jedzonku,wracam do domu i jem IV...czy tak może być czy lepiej jednak coś zmienić...?
dla przypomnienia:I platki owsiane (3łyżki)+ trochę otrębów zalane ok pół szklanki maślanką +łyżeczka oliwy
II biały ser 150g /albo dwa jajka
III jabłko /albo gryzę marchewkę i garść pestek dyni
...siłowanie...
IV pierś z kurczaka 120g,warzywka 200g, łyżeczka oliwy z oliwek
V makrela albo tuńczyk wedzony 100g /zamiennie czasem gryzę marchew z nasionkami(słonecznik, dynia)
VI tuńczyk ( pół puszki)/ albo ser biały
czy jest to nadal beznadziejne?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 400 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2658
Nacia i Voodia mają rację
Nie będę powtarzać - przeczytaj sobie mój ostatni post:
https://www.sfd.pl/temat189408/

Tylko z głową - bo w przeciwnym razie nie doprowadzi to do niczego dobrego
Pozdrawiam
Trzymaj się!

Szpinak żrę - chudnąć chcę :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 1290
Hmm..zaniepokoiło mnie to o chromie, czy to prawda,ze po jego odtawieniu ma się "jazdy na cukier"?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 48 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 18018
na mnie chromwogole nie dzilal wiectym bardziej nie wierze ze mozna miec po nim "jazdy na cukier"

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

pupa

Następny temat

Słodycze

electro
Polecane artykuły