SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Po co trenujecie sztuki walki

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5170

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2470 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 14730
iHwarangi, dam soga w Twoim imieniu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2020
dziekoweczka Donald pozdro

pewnym swojej wiedzy jest się wtedy,kiedy się wie mało-wraz z wiedzą rosną wątpliwości

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041
a ja żę cie lubie to dam i jej i tobie żeby nie było

już dawałem tobie

Zmieniony przez - niwix w dniu 2005-02-24 20:31:00
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 35 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 425
Dzięki wielkie
Moje pierwsze SOGi, aż sie wzruszyłam ...
Odwdzięcze się jak dostane abona.

---miejsce na Twoją reklamę---

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 95 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1933
Ja trenuje bo po prostu lubie sie bić i zawsze chciałem sie lać jak na filmach jak van Damme czy inny Chuck Norris jak byłem mały. No i nie mogłem tak siedzieć bezczynnie jak stara dupa musiałem sie wyszaleć. I tak jakieś 4 lata temu zapisałem się na taekwondo i tak już zostało do dzisiaj.
I wszyscy nap*******li sie długo i szczęsliwie koniec bajki
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2020
Van Damme nie powiem tez przez jakis (bardzo krociutki czas ale..) byl moim idolem,za to Chucka nie lubialem nigdy-moim zdaniem chlop nie umie sie bic wogole a nawet nie umie zagrac ze umie-to przynajmniej Van Damme potrafi

ps.thx Niwix,czym sobie zasluzylem,jesli spytac mozna

Zmieniony przez - iHwarangi w dniu 2005-02-27 01:25:05

pewnym swojej wiedzy jest się wtedy,kiedy się wie mało-wraz z wiedzą rosną wątpliwości

...
Napisał(a)
GizmoTKD Bushido24.pl
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 1884 Wiek 54 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 21511
iHwarangi, nie wiem, ile masz dokładnie lat, ale podejrzewam, że Cię jeszcze na świecie nie było (mnie zresztą też), jak Chuck walczył i wygrywał całkiem duże zawody...

Gizmo

"Dan" Freestyle Taekwondo & Kickboxing - Emerytowany Doradca w "Stylach Tradycyjnych"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 12917 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 86041
całokształt

gizmo jak ciebie nie było to dinozaury były a potem ty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 387 Wiek 43 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2020
mozliwe Gizmo,nie kliklem tego informacyjnie i upieral sie nie bede-poprostu go nie lubie i nie podoba mi sie jak walczy

ps.rocznik 1982 jestem pozdro

pewnym swojej wiedzy jest się wtedy,kiedy się wie mało-wraz z wiedzą rosną wątpliwości

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dobra, chwalimy sie !!!

Następny temat

kreatyna + kickb?

electro
Polecane artykuły