Moje pytanko brzmi:CZY MEGA MASS 4000 TO DOBRE ROZWIAZANIE?czy polecacie cos innego??? chce go polaczyc z dieta wysoko bialkowa.Waze 96 kilo i chce przekroczyc prog powyzej 100kg ale wiadomo bez tluszczu. Pytam was ze wzgledu ze mimo tego ze moj staz wynosi w sumie ponad 3 lata to nie korzystalem zbytnio z odzywek a pzrzyczyny praktycznie jak w wiekszosci brak kasy!!!I CZY DAWKA 300 gr/dziennie bedzie odpowiednia czy zamalo???
Z gory dziekuje za odpowiedzi
pozdrawiam
Z gory dziekuje za odpowiedzi
pozdrawiam

Krzysztof Piekarz
z odpowiedz dzienki