SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Vitalmax - whey protein 82 ile w tym prawdy??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2638

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 374 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 9222
1. 81,24g białka w 100g preparatu
10 000mg tj. 10g kreatyny tez w 100g preparatu (tak jest w opisie)

Ale podobno kreatyna jest doliczana osobno a nie jako składnik
tak wiec:

2. 90g(100g-10g kreatyny)81%wpc=72,9% białka w 100g

Ktos jest pewien ktore dane sa prawidłowe 1 czy 2

Mam nadzieje ze jest tak jak w opisie 1 a nie w 2, bo inaczej to znaczy ze
ktos łamie prawo(prawa konsumenta, rzetelna informacja na temat składu produktu)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
fakt ze z ta kretka i bialkiem to troche zamieszane

ale w swiecie supli sporo jest takich zawijasow technicznych

np batony zerocarbs nazywane sa bezcukrowymi
jest to zgodne z prawem w usa ale mimo to zawieraja cukier alkoholowy ktory tez dostarcza kalori
...
Napisał(a)
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8832
w vitalmaxie 82% jest 72% bialka i 10% kreatyny
firma uznala ze kreatyna to bialko
ale to nie znaczy ze produkt jest przez to zly
jest bardzo dobry
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16151
Ale to jest dobre białeczko do robienia cyklu tylko trzeba troszke kretki dokupić i jest si.

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 346 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 14195
A tak dokladniej to chyba 70% wpc 10% krety i 2% kolagenu.
...
Napisał(a)
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8832
kolagen dobry na stawy !!!!!
przez to jeszcze lepsze !!!!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1300 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16151
ten sie teraz udał co. Jak żeś to wyczaił.

W gruncie rzeczy jestem fajny ale w morde też potrafie dać
Fight Division Grudziądz Team

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
no wlasnie kokos rulez najpyszniejszy smaka jaki pilem

Zmieniony przez - qazar w dniu 2005-02-13 20:35:17
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Creatine micronized 200 mesh + dekstroza + carbo + gainer MCT - jak brać?

Następny temat

CO NA POCZATEK???

electro
Polecane artykuły