SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Creatine micronized 200 mesh + dekstroza + carbo + gainer MCT - jak brać?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2456

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OD jutra zaczynam brać Creatine micronized 200 mesh 560g + 1kg dextrozy + 1,25kg carbo + gainer MCT 5kg
I nie weim jak kiedy, z czym i ile brac???
prosze o pomoc
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
pomoze mi ktos????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
kretye w dni nie treningowe 5g +carob 20g na pusty zoladaek rano
w treningowe 5g +carob 20g na pusty zoladaek rano i po treningu 5g krety plus 40-50g carbo ,dextroze sprzedaj,gainer miedzy posilakmi lub w zamian ich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ale carbo nie wystarczy mi na caly cykl a kupilem go tylko tyle bo myslalem ze kretke mozna z dextroza brac a ja dostalem za darmo do kretki.
wiec jak???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
nie polecam dextrozy ,ale skoro musisz to po treningu ja lykaj w ilosci takiej samej jak carbo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OK wielki dzieki gazar
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gazar mam jeszcze okazje tanio kupic tauryne cze do cyklu kretki jest potrzebana???
Jak tak to ile i kiedy brac???
Soga juz dalem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
qazar czemu nie polecasz dextrozy? ? ?Dodaje sie ja czesto do kreatyny Tylko ze z tego co slysze to nie powinny ja brac osoby ktore maja skonnosci do tycia ale Carbo wlasciwszy wybor Kreatyne mozesz brac raz dziennie rano albo po treningu 5g bo wiecej kreatyny tylko sie znarnuje organizm nie przyjmie wecej.. ja osobicie nie polecam fazy nasycenia w 2 polowie kreatyny jusz jej nie robie bo to strata kreaty tylko do kibla latash

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Bo dla dextrozy szkoda naszej trzustki ,tauryne jak najbardziej zacznij od dawki 1g a skoncz na 3-4g dzieniedo krety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 794 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16745
Mlody .. branie 2x 5 gr dziennie to nie jest zadna faza nasycenia ...
5 gr stosuje sie bierąc ja niecyklicznie ale jesli koles ma dana illosc tej krety powinien trzymac jak najwyzszy poziom krety w organizmie by miec porządne efekty.
Tauryne tak jak napisał qazar, i masz całkiem ładnie ułozony cyklik tylko mzoe zamiast tej tauryny przeciez masz carbo i dextroze zainwestuj w ZMA wtedy było by całkiem ładnie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rozpiska suplementacji

Następny temat

Vitalmax - whey protein 82 ile w tym prawdy??

WHEY premium