SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

OLIMP: Profi Whey Mass czy Super Whey Gainer 4000 ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2772

Nowy temat Temat zamknięty
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 844
Tak jak w temacie. Ceny sa bardzo podobne za 4kg pierwszego i 4,5kg drugiego. Chodzi mi o gainer do 150zł. Może jednak jeszcze coś innego w tej cenie polecacie?

HOLD MASS IN YOUR ASS!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
profi whey mass to bulk
jesli masz problem z tłuszczem to profi bedzie lepszy
ale ogolnie oba produkty b.dobre
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 844
SWG 4000 już miałem właśnie kiedyś (waniliowy) i super smak miał. A co do składu to się właśnie zastanawiam czy na pewno ma lepszy..... wydawało mi się że Profi Whey lepszy skład ma. Tzn napewno więcej białka ma na 100g a z resztą to nie wiem :)

HOLD MASS IN YOUR ASS!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 55 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 844
Jeszcze dopisze że jutro mam zamiar zamówić któryś z nich więc zależy mi na komentarzach bo zawsze to jakies wydane pieniądze juz są. Potrzebuje dobrego uzupełnienia diety bo jakoś ciężko jest mi jeść bardzo duzo, mam z tym problemy no i mam problem z przytyciem niezły.

HOLD MASS IN YOUR ASS!

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38
Wreszcie nowy nick mam, dawno powinienem to zrobić bo 20 lat mam a nie 18 jak w "Arbgor18" ;) To jeszcze jedno pytanie mam. ----->Jaka powinna byc jednorazowa porcja białka??<------ Podobno organizm i tak nie przyswoi 45g tak jak to jest w porcji Profi Whey, troche moze to zaduzo jak na jedną porcję?? Po drugie syfy moga wyskakiwać po takiej ilości białka a ja mam skłonności do tego.

Nie mam pomysłu na podpis

...
Napisał(a)
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 733 Napisanych postów 31016 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3656 Napisanych postów 36686 Wiek 44 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 261621
swg4000 - jak nie masz tluszczu
pwm - jak szybko lapiesz fet
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 123 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 863
Siema. Ja tydzien temu skonczylem brac mojego 4.5 kg Super Whey Gainera 4000. Jestem z niego zadowolony. Co do Profi Whey Mass to sie nie wypowiem bo go nie bralem. Ale ogolnie polecam SWG 4000.

Ps. Polecam smak Orzech laskowy.... ;) Mialem go i byl bardzo smaczny :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1953 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8808
brałem obydwa
SWG 4000 smokowo lepsze a smak toffi to niebo w gębie
PWM polecam bardziej bo więcej biała ale to zależy od Twojej diety, dla mnie jest lepszy od SWG
jakość Olimpa czyli sporo powyżej normy
ja zrobiłbym tak na twoim miejscu że kupiłbym carbo i PWM
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Temat zamknięty
Poprzedni temat

Kreatyna/Kreatynina ??

Następny temat

Etyl Kreatyny czy Jabłczan?

electro
Polecane artykuły