trening moj wyglada nastepujaco:poniedzialek plecy,dwuglowe uda,lydki,przedramie.Plecy:przyciaganie drazka do klaty 3 serie 12 10 8,przyciaganie drazka za karku 12 10 8,podciaganie konca sztangi w opadzie 12 10 8,unoszenie tulowia z opadu 3 serie po 10 no i kapturki na sztangliekach 3 serie.
Dwuglowe uda:uginannie nog w lezeniu 3 razy 10.
sroda:klata:wyciskanie sztangi na skosnej 4 serie 12 10 8 6,wyciskjanie sztangielek na skosnej 3 serie 6 8 10
rozpietki na plaskiej 12 10 8
pompki na poreczach 10 8 6
przenoszenie sztangielki za glowy 12 10 8
czwartek:biceps
uginanie sztangi podchwytem 10 8 6
uginanie ramion sztangielkmai na skosnej lawce 10 10 10
sztanga nachwty 10 10
tric:francuskiena plaskiej lawce 10 8 6
francsukie jednoracz stojac 10 10 10
sciaganie drazka nachwttem 10 8 6
sobota:barki czworoglowy uda
wciskanie sztangi za glowy 12 10 8
podciaganie sztangi wzdluz tulowia 12 10 8
wycsiskanie sztangielek 12 10 8
unoszenia ramion w przod sztanielkami 10 10
czworoglowy:suwnica 3 serie po 10
prostowanie nog na maszynie siedzac 3 razy 10
dietka:1 posilek 10 3 bialka jaj 2 chleby z serem bialym i szynka,rodzynki,2 szkalny mleka 0,5% banan
12.30 piersi z kurczaka z ryzem w sosie slodko kwasnym,czasem z makaronem,ewentualnie czasem jakis normalny obiadek
15 jedzenie w szkole kanapki z szynka i zoltym serem,banan
18 podbnie jak wyzej
19 trening
21 tunczyk ser bialy,czasem znow piersi z kurczaka jak zostanie z obiadu
to wszystko chcialem uzupelnic tymi oidzywkami,tzn kolo godziny 11 profi mass,o 18 zamisat posilu znow ta odzyweczka,po treningu carbo,a 30 minut po treningu bialeczko,w nietreningowe bialko 30 min przed snem a profi tak samo jak wyzej,no i dodatkowo to creapure dla lepszego efektu
Dwuglowe uda:uginannie nog w lezeniu 3 razy 10.
sroda:klata:wyciskanie sztangi na skosnej 4 serie 12 10 8 6,wyciskjanie sztangielek na skosnej 3 serie 6 8 10
rozpietki na plaskiej 12 10 8
pompki na poreczach 10 8 6
przenoszenie sztangielki za glowy 12 10 8
czwartek:biceps
uginanie sztangi podchwytem 10 8 6
uginanie ramion sztangielkmai na skosnej lawce 10 10 10
sztanga nachwty 10 10
tric:francuskiena plaskiej lawce 10 8 6
francsukie jednoracz stojac 10 10 10
sciaganie drazka nachwttem 10 8 6
sobota:barki czworoglowy uda
wciskanie sztangi za glowy 12 10 8
podciaganie sztangi wzdluz tulowia 12 10 8
wycsiskanie sztangielek 12 10 8
unoszenia ramion w przod sztanielkami 10 10
czworoglowy:suwnica 3 serie po 10
prostowanie nog na maszynie siedzac 3 razy 10
dietka:1 posilek 10 3 bialka jaj 2 chleby z serem bialym i szynka,rodzynki,2 szkalny mleka 0,5% banan
12.30 piersi z kurczaka z ryzem w sosie slodko kwasnym,czasem z makaronem,ewentualnie czasem jakis normalny obiadek
15 jedzenie w szkole kanapki z szynka i zoltym serem,banan
18 podbnie jak wyzej
19 trening
21 tunczyk ser bialy,czasem znow piersi z kurczaka jak zostanie z obiadu
to wszystko chcialem uzupelnic tymi oidzywkami,tzn kolo godziny 11 profi mass,o 18 zamisat posilu znow ta odzyweczka,po treningu carbo,a 30 minut po treningu bialeczko,w nietreningowe bialko 30 min przed snem a profi tak samo jak wyzej,no i dodatkowo to creapure dla lepszego efektu
liczba seri i powtórzeń typowa masoowa !
) do sql