witam
co dorzucic do creapuru monohydrat olimpu,mass xxl i dekstrozy ?? zastanawiam sie czy lepiej dolozyc Zma czy glutamine a dekstroze zamienic na carbo?? co o tym myslicie?? aha cel: Masa:)
co dorzucic do creapuru monohydrat olimpu,mass xxl i dekstrozy ?? zastanawiam sie czy lepiej dolozyc Zma czy glutamine a dekstroze zamienic na carbo?? co o tym myslicie?? aha cel: Masa:)
Krzysztof Piekarz
choć to zalezy od sposobu brania czy sie przyda czy nie
?
bo ja bym wybrał glutamine