Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Napiszcie ile czasu w tygodniu poświęcacie na treningi (podajcie nazwę stylu). Kiedy widzicie największe postępy a kiedy przychodzi znużenie treningiem.
Ja mam za sobą etapy ośmiu treningów tygodniowo i zmniejszanie ich ilości do trzech.
Szacuny
2
Napisanych postów
859
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
9344
Ja trenuję 3x w tygodniu Judo.Do tego czasem w sobotę idę na siłkę albo pobiegać.To mniej niż wielu z was, ale w moim przypadku zajmuje to dużo czasu bo na treningi dojeżdżam do innego miasta,więc w te dni , w które mam trening na wyjście wieczorem raczej nie mam co liczyć bo muszę też zajrzeć do książek.Ale w pozostałe dni jestem raczej "normalny" :)
------------>>> "Hana wa sakuragi, hito wa Bushi"<<<------------
Szacuny
1
Napisanych postów
199
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
8793
Pare miesiecy temu zwiekszylem z 4-5 tren./tyg. do 7-10 tren./tyg.
Styl-BJJ (w tym box+zapasy)
Znuzony jestem od dawna,ale ambicja goni na mate....Mysle jednak,ze na jesieni natchnienie do treningu znajde w dziale "Doping" ;)))
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
dlaczego , wszystko zalezy od profilu treningu.
Piecio dniowy trenning ( dwa razy dziennie ) z roztrenowaniem w sobote to byl moj podstawowy harmonogram przez lata.
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Ja z przyczyn niezaleznych odemnie musze trenowac jeden raz w tygodniu . Ale w przyszlym semestrze przenosze sie do sekcji PŁ.Już bedą dwa treningi w tygodniu .
Wtedy to dopiero zaszaleje
Szacuny
4
Napisanych postów
1651
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
23638
5 x boks i wszystko ukladam pod ten trening
masaz, basen, sauna przynajmniej raz w tygodniu
kiedy pracuje nad sila dochodzi silownia co 5 dni
2 x w tygodniu bjj w weekendy
do tego 3-4 x w tygodniu 10km sredniego tempa biegu po gorkach, przewaznie rano
w dzien na rozluznenie godzina kosza czy rowerku w terenie
co jakis czas wypad na impreze dla urozmaicenia sparingow ;>
jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne
Szacuny
11207
Napisanych postów
52115
Wiek
33 lat
Na forum
26 lat
Przeczytanych tematów
57816
Dzięki za zainteresowanie tematem.
Zróżnicowanie treningów jest rzeczywiście sposobem.
Chodzi mi o jeszcze coś innego.
Jak w natłoku codziennych zajęć znajdujecie czas na trening.
Nie wiem co robicie pracujecie, uczycie się, może macie dziewczyny lub żony, króre chciałyby spędzać więcej czasu z Wami. Na pewno macie inne obowiązki jak organizujecie czas na trening. Jak to wszystko pogodzić?
PS.
Był taki temat na forum "Co sądzicie o Wing Chun?", nie wiecie co się z nim stało?
Szacuny
4
Napisanych postów
1651
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
23638
wszystko jest wazne, ale nic sie nie liczy tak jak trening
jezeli o mnie chodzi to od dwoch miesiecy nie mam czasu z nikim sie spotkac, wyjsc na impreze czy cos bardziej intymnego, o posiadaniu dziewczyny niestety przy czyms takim nie moze byc mowy i to jedyna rzecz ktorej zaluje, moze poza tym, ze rzadziej czytam ksiazki
uczelnia, trening, kosz czy gadka z kumplami przez chwile i to wszystko
nie lubie ludzi, spotkan, papierosow i to mi calkowicie odpowiada, moglbym trenowac 3 razy dziennie
jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne
Szacuny
3
Napisanych postów
1609
Na forum
24 lat
Przeczytanych tematów
30475
Ja jestem na dziennych,mam sztuke,pracuje i 4 razy w tygodniu trening wlasny+teraz dochodzi 1 raz bjj,a oprocz tego prowadze zajecia(na szczescie z kumplem na spolke).Nie mam czasu nigdzie wyjsc,dobrze sie zmelanzowac,poobijac sie troche z kumplami.Acha,sztuka narazie jest cierpliwa, ale...
Mamy podobna sytuacje esco,ale tak ja ty nie zostawie tego nigdy,choc juz niektorzy mowia ze jestem ******lniety i sie marnuje.Oni nie wiedza...