SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ile czasu ćwiczysz?

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Napiszcie ile czasu w tygodniu poświęcacie na treningi (podajcie nazwę stylu). Kiedy widzicie największe postępy a kiedy przychodzi znużenie treningiem.
Ja mam za sobą etapy ośmiu treningów tygodniowo i zmniejszanie ich ilości do trzech.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 859 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9344
Ja trenuję 3x w tygodniu Judo.Do tego czasem w sobotę idę na siłkę albo pobiegać.To mniej niż wielu z was, ale w moim przypadku zajmuje to dużo czasu bo na treningi dojeżdżam do innego miasta,więc w te dni , w które mam trening na wyjście wieczorem raczej nie mam co liczyć bo muszę też zajrzeć do książek.Ale w pozostałe dni jestem raczej "normalny" :)

------------>>> "Hana wa sakuragi, hito wa Bushi"<<<------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 199 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8793
Pare miesiecy temu zwiekszylem z 4-5 tren./tyg. do 7-10 tren./tyg.
Styl-BJJ (w tym box+zapasy)
Znuzony jestem od dawna,ale ambicja goni na mate....Mysle jednak,ze na jesieni natchnienie do treningu znajde w dziale "Doping" ;)))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ile czasu trwa Twój trening, 10 w tygodniu wydaje mi się przesadą.
NM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dlaczego , wszystko zalezy od profilu treningu.
Piecio dniowy trenning ( dwa razy dziennie ) z roztrenowaniem w sobote to byl moj podstawowy harmonogram przez lata.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Kiedy bylem w formie i przygotowywalem sie do zawodow tez mialem 11 treningow w tygodniu. Obecnie bardzo roznie to wyglada.

Paweł Ziółkowski
http://czarnypas.gr.pl/bjj 
Żiu-żitsu znaczy Miękka Sztuka, jesteśmy mięczakami którzy leją twardzieli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja z przyczyn niezaleznych odemnie musze trenowac jeden raz w tygodniu . Ale w przyszlym semestrze przenosze sie do sekcji PŁ.Już bedą dwa treningi w tygodniu .
Wtedy to dopiero zaszaleje

"Śmierć jest pewna ,życie nie."
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
3x w tygodniu BJJ


KdH/BJJ/WWA

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
5 x boks i wszystko ukladam pod ten trening
masaz, basen, sauna przynajmniej raz w tygodniu
kiedy pracuje nad sila dochodzi silownia co 5 dni
2 x w tygodniu bjj w weekendy
do tego 3-4 x w tygodniu 10km sredniego tempa biegu po gorkach, przewaznie rano
w dzien na rozluznenie godzina kosza czy rowerku w terenie

co jakis czas wypad na impreze dla urozmaicenia sparingow ;>

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzięki za zainteresowanie tematem.
Zróżnicowanie treningów jest rzeczywiście sposobem.
Chodzi mi o jeszcze coś innego.
Jak w natłoku codziennych zajęć znajdujecie czas na trening.
Nie wiem co robicie pracujecie, uczycie się, może macie dziewczyny lub żony, króre chciałyby spędzać więcej czasu z Wami. Na pewno macie inne obowiązki jak organizujecie czas na trening. Jak to wszystko pogodzić?

PS.
Był taki temat na forum "Co sądzicie o Wing Chun?", nie wiecie co się z nim stało?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1651 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23638
wszystko jest wazne, ale nic sie nie liczy tak jak trening
jezeli o mnie chodzi to od dwoch miesiecy nie mam czasu z nikim sie spotkac, wyjsc na impreze czy cos bardziej intymnego, o posiadaniu dziewczyny niestety przy czyms takim nie moze byc mowy i to jedyna rzecz ktorej zaluje, moze poza tym, ze rzadziej czytam ksiazki
uczelnia, trening, kosz czy gadka z kumplami przez chwile i to wszystko
nie lubie ludzi, spotkan, papierosow i to mi calkowicie odpowiada, moglbym trenowac 3 razy dziennie

jezeli ktos wychodzi przed dyskoteke i zaczyna cos mowic o 1/1, to jedno jest pewne

nigdy nie bawil sie w sopocie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1609 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30475
Ja jestem na dziennych,mam sztuke,pracuje i 4 razy w tygodniu trening wlasny+teraz dochodzi 1 raz bjj,a oprocz tego prowadze zajecia(na szczescie z kumplem na spolke).Nie mam czasu nigdzie wyjsc,dobrze sie zmelanzowac,poobijac sie troche z kumplami.Acha,sztuka narazie jest cierpliwa, ale...

Mamy podobna sytuacje esco,ale tak ja ty nie zostawie tego nigdy,choc juz niektorzy mowia ze jestem ******lniety i sie marnuje.Oni nie wiedza...

"Tradycyjny" Doradca

I`am the Lord of the Ring...Martial Arts Ring...
---===http://www.juras.waw.pl ===---

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bjj w Polsce i Krakowie - prosze o wyjasnienie

Następny temat

Jakie systemy trenujecie ?

WHEY premium