Szacuny
0
Napisanych postów
74
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
980
Mam pytanie czy zdarzyło się komuś że podczas brania odżywek wystąpiły u niego krwawienia z nosa ?? Jeżeli tak po jakich odzywkach mozna jakoś temu zapobiegac??
Szacuny
90
Napisanych postów
17398
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
79160
a nie bierzesz czasem czegoś na przeziębienie ?
aspirynka
salicylany mają włąściwości rozrzedzania krwi - i w 90% przypadków to one są przyczyną niezapowiedzianych i nie występujących wcześniej krwotoków z nosa