Witam mam pytanko. Moja dziewczyna wzięła się ostro za ćwiczonka. Tylko nie wie jak ćwiczyć:D. Pomożecie?? Więc tak jej dane:
Wiek: 18 lat
Wzrost: 164 cm
Waga: 58 kg
Biceps: 30 cm
Pas: 68 cm.
Dodam, że ćwiczy już od trzech lat. W pierwszym roku jej ćwiczenia opierały się na pompkach, biegach i brzuszkach. W drugim i trzecim roku zaczęła ćwiczyć ze sztangą, hantlami i atlasikiem. Plan Act juz zrobila. Jej celem jest zdobycie masy mięśniowej i pozbycie się taknki tłuszczowej na brzuchu. Dodam od siebie, że jest świetnie zbudowana: tricepsy, bicepsy, przedramiona, nogi, klatka, bareczki i plecki perfecto. Brzuszek też ale chce mieć go wysportowanego. Ona chce być jeszcze większa :D. Hmm a co do odzywiania to pomożecie mi dla niej coś wybrać. Czy ma jeść tak jak ja czyli dużo białka, węgli itp.?? Czy może kobiety muszą inaczej??
Z góry dzięki za wszelką pomoc.
Wiek: 18 lat
Wzrost: 164 cm
Waga: 58 kg
Biceps: 30 cm
Pas: 68 cm.
Dodam, że ćwiczy już od trzech lat. W pierwszym roku jej ćwiczenia opierały się na pompkach, biegach i brzuszkach. W drugim i trzecim roku zaczęła ćwiczyć ze sztangą, hantlami i atlasikiem. Plan Act juz zrobila. Jej celem jest zdobycie masy mięśniowej i pozbycie się taknki tłuszczowej na brzuchu. Dodam od siebie, że jest świetnie zbudowana: tricepsy, bicepsy, przedramiona, nogi, klatka, bareczki i plecki perfecto. Brzuszek też ale chce mieć go wysportowanego. Ona chce być jeszcze większa :D. Hmm a co do odzywiania to pomożecie mi dla niej coś wybrać. Czy ma jeść tak jak ja czyli dużo białka, węgli itp.?? Czy może kobiety muszą inaczej??
Z góry dzięki za wszelką pomoc.
Krzysztof Piekarz
