Jutro chcę zacząć trening cykliczny(by Michail)-grupa A. W związku z tym mam kilka pytań do expertów:
1.na czym dokładnie polega unoszenie nóg leżąc i spinanie tułowia z nogami na krześle(mięśnie brzucha)?
2.czy zamiast skłonów tułowia "dzień dobry" mogę robić kołyskę na piłce rehabilitacyjnej?
3.jakie ćwiczenia na mięśnie najszersze grzebietu (oprócz wiosłowania hantlami w opadzie tułowia) mogę robić w domu?
1.na czym dokładnie polega unoszenie nóg leżąc i spinanie tułowia z nogami na krześle(mięśnie brzucha)?
2.czy zamiast skłonów tułowia "dzień dobry" mogę robić kołyskę na piłce rehabilitacyjnej?
3.jakie ćwiczenia na mięśnie najszersze grzebietu (oprócz wiosłowania hantlami w opadzie tułowia) mogę robić w domu?
Krzysztof Piekarz
No i co ja mam zrobić teraz? Experty pobudzcie się
!Jak wykupię abonament, to SOGów narozdaję! Jak nic!!
Dla wszystkich grup, rzecz jasna.Czekam..czekam...czekam
Z góry dzięki za info!