Witam . Mam mały problem...trenowalem boks i nadszedl taki czas ze musialem sobie zalozyc aparat korekcyjny na zęby . Wiadome ze z aparatem nie da rady trenowac , a jak jest ze szczęką bokserska? czy moge nakładac ja na aparat i dalej trenowac??moze zna ktos podobne sytuacje...chodzi mi o to czy jak dostane w szczeke to czy ona bedzie stabilna z tym aparatem...jak to sie ma...za pomocne odpowiedzi z gory dziekuje i czekam na rady...pozdrawiam
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
Nie wiem jak to jest w praktyce, jeszcze nie spotkałem się z takim przypadkiem. Teoretyznie jak się odpowiedio uformuje to nie powinno być problemu ze stabilnością. Gorzej jak uszkodzi Ci aparat...
Ale podpisuje się do pytania, z ciekawości...
Ale podpisuje się do pytania, z ciekawości...
...
Witam !
Moim zdaniem powinieneś odstawić sparingi a z tym uformowaniem szczeki to nie za ciekawie by wyglądało bo aparat mozesz uszkodzić. A tak w ogóle zapytaj najlepiej się swojej ortodątki ona Ci powinna doradzić. pozdro.
Moim zdaniem powinieneś odstawić sparingi a z tym uformowaniem szczeki to nie za ciekawie by wyglądało bo aparat mozesz uszkodzić. A tak w ogóle zapytaj najlepiej się swojej ortodątki ona Ci powinna doradzić. pozdro.
...
Nie da rady. Trenowac mozesz ale bez sparowania. Chyba ze bedziesz go zdejmowal raz w tygodniu. Raczej to nie przejdzie jak chcesz miec ladne zabki to nie boksuj. Idz na karate moze bez kontaktu na twarz.
Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.
...
zapytaj ortondonty , ale niestety chyba będziesz musiał wybierać
boks
albo co inngo
, chyba ze są jerszcze taie aparaty mój brat kiedyś nosił tylko na noc może takie cuś no grunt to gadka z lekarzem 
boks
albo co inngo
, chyba ze są jerszcze taie aparaty mój brat kiedyś nosił tylko na noc może takie cuś no grunt to gadka z lekarzem 
...
Nie no zaden lekarz nie pozwoli Ci uprawiac bosku jesli masz na zebach aparat. To ja Ci moge powiedziec bez zadnej porady lekarskiej a lekarzem nie jestem. Chyba sam rozumiesz ze to nie idzie ... a jesli lekarz byc Ci pozwolil to bys poszedl
bo ja nie. Zrob sobie kalkulacje 
bo ja nie. Zrob sobie kalkulacje 
Nie spij, bo ci garnek zlota podrzuca.
...
Ja mam w klubie kumpla który był w dokładnie takiej samej sytuacji jak ty i normalnie trenował i sparował (oczywiście w szczenie).Jednak to ,że jemu nic się tam niepopsuło nieznaczy ,że tobie też nic się niepopsuje więc może jednak odstaw sparingi na czas noszenia aparatu.
"BÓG (+ JPII)--------------------HONOR-------------------OJCZYZNA"
================SFD FIGHT CLUB===============
"Chciałem by Warszawa była wielka (...) i dziś widzę ją wielką"
...
qrde...wybierac juz nie moge bo od kilku dni juz chodze z tym aparatem...a jego sciagnac nie mozna , dopiero za 2 lata...moze rzeczywiscie technike dalej bede trenowal ale juz sparowanie odpadnie wiec jakies karate nie jest zlym pomyslem...a jaka dyscypline mozecie mi poradzic??u mnie w miescie jest boks
, karate kyokushinkay ( jesli zle napisalem to sorka ) , judo , ju-jitsu ,...i szachy
...poradzcie mi jesli mozecie...wy bardziej sie orietujecie ktora dyscyplina jest skuteczna...
, karate kyokushinkay ( jesli zle napisalem to sorka ) , judo , ju-jitsu ,...i szachy
...poradzcie mi jesli mozecie...wy bardziej sie orietujecie ktora dyscyplina jest skuteczna......
jeju jak zoabczyłem szachy to aż pot mi wystapił na czole , i ręce poczęły drżec , jeżeli masz szanse dołączyc do wąskeigo elitarnego grona szachistów to pozazdroszcze
przed nimi nawet tsunamiści (ponoć to ze statystyk sherdog`a
) uciekają i basowcy nie maja szans , a że techinki konik i wieża a także dźwignie takie jka orszada są zbyt zabójcze by je ćwiczyć na sparing partnerze to nei musisz sie bać o aparat
a tak na poważnie to z tego co wymieniłeś to ja nie wiem cy coś da rade chyba że judo ale od tego to ja nie jestem w kyokushinkai chyba teżw baniak sie obrywa z buta
ale za to również ręki uciąć nie dam ( kiedyś tam ogladalem zawody) a nei mozesz zostać przy boksie ?? w swojej sekcji ale bez sparringów , głupio to troche ale co tu poradzić będziesz doskonalił technike i ine na workach packach tarczach itepe itede a jak nie
to graj jednak w szachy
przed nimi nawet tsunamiści (ponoć to ze statystyk sherdog`a
) uciekają i basowcy nie maja szans , a że techinki konik i wieża a także dźwignie takie jka orszada są zbyt zabójcze by je ćwiczyć na sparing partnerze to nei musisz sie bać o aparat
a tak na poważnie to z tego co wymieniłeś to ja nie wiem cy coś da rade chyba że judo ale od tego to ja nie jestem w kyokushinkai chyba teżw baniak sie obrywa z buta
ale za to również ręki uciąć nie dam ( kiedyś tam ogladalem zawody) a nei mozesz zostać przy boksie ?? w swojej sekcji ale bez sparringów , głupio to troche ale co tu poradzić będziesz doskonalił technike i ine na workach packach tarczach itepe itede a jak nie
to graj jednak w szachy

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Krzysztof Piekarz