Szacuny
138
Napisanych postów
9203
Wiek
45 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
29034
wszyscy zalecaja pic z glukoza/dekstroza/carbo, a ja nie wybie wegli o wysokim czy nawet srednio wysokim IG, moje pytanie - czy duzo trace popijajac kreta woda?
Szacuny
138
Napisanych postów
9203
Wiek
45 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
29034
armory, w tekscie od Szoho jest odp dla Ciebie:
"What if I have been taking Creatine after my workout?
Don't worry you have still been getting most the benefits of Creatine. What is probably happening is the Creatine you take after your workout on Monday is what your body will use during your workout on Tuesday"
Szacuny
40
Napisanych postów
9390
Wiek
41 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
49424
po 1 węgle nie transportują kreatyny tylko powodują jej leprze wchłonięcie.
po 2 mozna/ nie trzeba to jest róznica bardzo mała , pozaty nie ma żadnej róznicy gdybyś brał z carbo/glukozą.
Ma to znaczenie gdyby ci na czasie zalezało czyli np jakiś wczesniejsze wyjście na siłke a procec kiedy kreatyna dotrze na kom był by dla ciebie za długii.
Ew branie z carbo przed wysyceniem tak jak juz pisałem wyzej nima sensu
Szacuny
138
Napisanych postów
9203
Wiek
45 lat
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
29034
ok, dzieki za odpowiedzi moze jeszcze prosze sie wypowiedziec w kwestii ile czasu przed treningiem kreatyna bo zawsze bralem 30 minut i bylo super, ale Szoho sugeruje 1-1,5h wiec juz nie wiem...
Szacuny
1
Napisanych postów
76
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1309
Czy dobrze robie mieszając w szklance wode z Dextrozą i z kreatyną razem?
Czy moze powinienem przygotowac 2 szklanki i njapierw wypic sama kreatyne z woda i popijac to wodą z dextrozą.
Szacuny
40
Napisanych postów
9390
Wiek
41 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
49424
w wolnym czasie znajde ci artykuł z badaniami ze kreatyna w krwiobiegu jest mniej wiecej 1,5 godziny po wypiciu jej z wodą. To oczywiście nie tyczy sie wszytskich ale godzina napewno
wal wieczorem na gg to ci wyśle linka.
Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-12-12 13:07:47
Szacuny
1
Napisanych postów
76
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
1309
O ku*** to wy bierzecie krete przed treningiem ?
Bo ja biore odrazu po treningu.
Niech ktos kompetetny napisze kiedy najlepiej brac krete przed czy po i ile przed lub po.