SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kreatyna z woda?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 9203 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29034
wszyscy zalecaja pic z glukoza/dekstroza/carbo, a ja nie wybie wegli o wysokim czy nawet srednio wysokim IG, moje pytanie - czy duzo trace popijajac kreta woda?

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 9203 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29034
armory, w tekscie od Szoho jest odp dla Ciebie:
"What if I have been taking Creatine after my workout?
Don't worry you have still been getting most the benefits of Creatine. What is probably happening is the Creatine you take after your workout on Monday is what your body will use during your workout on Tuesday"

nie zmarnuje sie

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1545 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8575
Tak ponieważ woda z glukozą powoduje wyrzut insuliny co za tym idzie ponad 50% większą przyswajalność najlepszej odżywki na świecie

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19611
nie, ale najlepiej pic z weglowodanami ktore lepiej transportuja kretke

bad boy

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
nie duzo, kreta wchlonie sie pare minut wolniej niz bys popijaj ja np. glukozą badz carbo.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 49424
po 1 węgle nie transportują kreatyny tylko powodują jej leprze wchłonięcie.
po 2 mozna/ nie trzeba to jest róznica bardzo mała , pozaty nie ma żadnej róznicy gdybyś brał z carbo/glukozą.
Ma to znaczenie gdyby ci na czasie zalezało czyli np jakiś wczesniejsze wyjście na siłke a procec kiedy kreatyna dotrze na kom był by dla ciebie za długii.
Ew branie z carbo przed wysyceniem tak jak juz pisałem wyzej nima sensu
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 9203 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 29034
ok, dzieki za odpowiedzi moze jeszcze prosze sie wypowiedziec w kwestii ile czasu przed treningiem kreatyna bo zawsze bralem 30 minut i bylo super, ale Szoho sugeruje 1-1,5h wiec juz nie wiem...

http://www.smoczyjezdzcy.pl - Smoczy Jeźdźcy - darmowa gra MMORPG w przeglądarce - polecam!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1309
Czy dobrze robie mieszając w szklance wode z Dextrozą i z kreatyną razem?
Czy moze powinienem przygotowac 2 szklanki i njapierw wypic sama kreatyne z woda i popijac to wodą z dextrozą.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 49424
w wolnym czasie znajde ci artykuł z badaniami
ze kreatyna w krwiobiegu jest mniej wiecej 1,5 godziny po wypiciu jej z wodą. To oczywiście nie tyczy sie wszytskich ale godzina napewno

wal wieczorem na gg to ci wyśle linka.

Zmieniony przez - -Szoho- w dniu 2004-12-12 13:07:47
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1309
O ku*** to wy bierzecie krete przed treningiem ?
Bo ja biore odrazu po treningu.
Niech ktos kompetetny napisze kiedy najlepiej brac krete przed czy po i ile przed lub po.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 5644 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 79473
Najefktywniej jest ja braz przed i po trenigu :> po 4g
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
45 minut, przed silka wystarczy. Do tego czasu kretke calkowicie wchlonie sie do miesni...
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Leptigen mass

Następny temat

Jaki smak najlepszy XXL ?????

electro
Polecane artykuły