SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

CZY OGULNIE SUPLEMENTY DZIAŁAJA ??

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 6685

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42192
son szkoda ze juz ci nie moge dac soga moze jak bedziesz w belchatowie to sie lookniemy????

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 822 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 5602
ja nie biore zadnych z powyrzszych i rosne bo jem duzo miesa i jajek to reszta napelnia cie woda tylko po jakims czasie jak przestaniesz brac to spadasz

TINY

BEZ MASY NIEMA KLASY

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42192
nie koniecznie spadasz!!!!

nie wszystko co zrobisz na np.kreatynie pozniej przeradza sie w gowno czyli wielki spadek!!!!!!
zalezy jak sie trenuje i czy sie trenuje bo znam kolesi ,ktorzy po skonczonym cyklu z tescia wyszli z silki i nigdy na nia nie wrocili ale to sa przypadki odosobnione tak mi sie przynajmniej wydaje

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 746 Wiek 1 rok Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 13199
A ja mam pytanie. Czy po wstepnym przyroscie masy +4kg w 10 dni po kreatynie, powinno byc widac ze miesnie sa wieksze?
Czy po prostu woda zostaje w komorkach obiegu i dopiero po treningu napelnia miesnie?Slyszalem ze wstepny przyrost jest mozliwy bez wiekszej ilosci ww i bialek w diecie.Czego oczywiscie nie popieram,ale tak bylo gdzies napisane ...

Bylbym wdzieczny gdybyscie mi odpowiedzieli na to pytanie, bo nie wiem czy kreatyna dobrze na mnie dziala???

greetz...

Rolka
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 131 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 10257
Po 10 dniach powiekszenie wagi to wpływ faktycznie gromadzacej się w tkankach wody .Efekty przyrostu mięsni będzie widać jak woda zejdzie .

Iron

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
Rolka jeśli wstępny przyrost ok. 4g mógłby się odbyć bez odpowiedniej ilości białek i węglowodanów to z czego te mięśnie miałyby być zbudowne? Przecież 200g kreatyny nie rozmnoży się w 4kg mięśni. Tylko jedzenie + ew. suplementy

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 746 Wiek 1 rok Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 13199
Wiem Sonbaty,ze to woda i miesnie zbuduja sie wylacznie z pozywienia. CHodzi mi tylko o to, ze nie widac zwiekszenia obwodu a na wadze jest wiecej. Takze pytanie moje dotyczy tego , kiedy rowniez i w owodzie cos skoczy w gore ?
Ale dzieki...

greetz...

Rolka
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kreatyna + dekstroza = CUKRZYCA ?

Następny temat

szybkie mięśnie

electro
Polecane artykuły