Szacuny
47
Napisanych postów
7999
Wiek
1 rok
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
70885
Dojdzie do hiperwitaminozy [ o ile nie pomyliłem pojęć ]
jeśli będę przekraczać rekomendowaną dzienną dawke tylko nei wiem czy o to jest dla sportowca czy dla normalnego człowieka[20mg] o 5-10mg ?
Szacuny
164
Napisanych postów
12853
Wiek
38 lat
Na forum
23 lat
Przeczytanych tematów
43234
może dojć przy długo trfałym stosowaniu a w tym przypadku może odbić się na watrobie chociaz jak masz bardzo sporom aktywność to organizm powinien to zdołać przerobić jak nie zauważysz zadnych objawuw to biez w takich ilościach
ja miałem kiedyś bule żołondka ale po zmiejszeniu dawki tranu przeszły
niewiem czy podobne efekty da oliwa z oliwek
może ktoś inny sie wypowie co już z tym się spotkał