Witam wszystkich!
Od dzisiaj dzięki POLZONE.PL forum powinno ładować się dużo szybciej.
Dzięki umieszczeniu na fileserverze w U.S. plików graficznych strony będą wczytywać się częściowo po 100Mbit łączu!
Podziękujcie proszę polzone.pl i zarejestrujcie się klikając na "OGŁOSZENIA" w menu na górze po prawej stronie
Od dzisiaj dzięki POLZONE.PL forum powinno ładować się dużo szybciej.
Dzięki umieszczeniu na fileserverze w U.S. plików graficznych strony będą wczytywać się częściowo po 100Mbit łączu!
Podziękujcie proszę polzone.pl i zarejestrujcie się klikając na "OGŁOSZENIA" w menu na górze po prawej stronie

Krzysztof Piekarz
