SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Słaba jakość białka serwatkowego !!!!

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 2147 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 55520
jak przeszkadza ci piana w sp80 to nie kupuj sciteca, bo sie chyba zalamiesz
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 9390 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 49424
ale za ten smak warto sie pobawić z pianą
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 446 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7029
Nie przeszkadza mi tylko tak napisałem bo autor napisał, ze sie nie pieni, a pieni sie i to na 2 palce

Pozdro
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3616
Chce kupić to białko tylko powiedzcie 82% białka to razem z kreatyną?

WIEM NIE TYLKO TYLE CO ZJEM.

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1114 Napisanych postów 19836 Wiek 42 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 162922
Tak.

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3616
ee to lipa!TO LEPIEJ KUPIĆ BIALKO 65% I 500g KREATYNY.BEDZIE TANIEJ.

WIEM NIE TYLKO TYLE CO ZJEM.

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 11776 Wiek 41 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 62881
Nie kupujesz tego bialka przeciez dla kreatyny, kretka w nim to tylko dodatek.

>>> DORADCA W SUPLEMENTACJI <<<
Michał G. vel GÓRAL. Pomogłem, wejdź na http://www.pajacyk.pl Dzięki

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 90 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3616
A DLA CZEGO?

WIEM NIE TYLKO TYLE CO ZJEM.

...
Napisał(a)
miętki JASZCZOMP
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 21724 Wiek 47 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 92660
A żeby było mocniejsze
Żeby się lepiej sprzedawało.
Zdr.

"nie znam sie na niczym co czytałem na temat ćwiczeń"

...
Napisał(a)
Ronin ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1666 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 12622
ale nie porównuj ze masz taniej 65 % białko z 82% bo to inna zawartość , białko vitalamxa 82 % to abrdzo dobre białko i można je z czystym sumieniem polecić, wiec nie wiem po co te 7 stron pisania .

członek.mafia.hardcor.pl

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Czy dobrze jem po treningu.

Następny temat

KTP Creatin<hi tec> czy CELL PUMP <biogenix> ???????????

electro
Polecane artykuły