SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Jakie są AMINOKWASY z Megabolu

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2923

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2849
Cześć te pytanie wiąze do tych którzy je stosowali tzn rozchodzi mi sie o to czy dają coś czy raczej dać sobie spokuj bo są bardzo tanie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
amino firmy dimitri dostepne u cyberpakera 325tabletek po 1700mg zchakiem za 99zlsa to aminokwasy serwatkowe z dodatkiem pepsyny-enzymu trawiacego bialka
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tzn. ja je bralem i nawet są spoko.tylk maja jedna wade-tam sa strasznie male dawki 4 tab-na 10 kg.wiec ja waząc 80 bralem 32 tab.a to troche za duzo chemii.Ps ale jak je kupisz to nie badz glupi i mysl ze wsytarcza ci tylko 2 tab/10kg.bo to zupelnie za malo. o ile pamietam to 1 tab. miala 600mg aminokwasow podczas gdy 1 tab. mlo ma 2300mg.

BeZ KaSy NiE Ma MaSy
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
Jedna tabletka ma ok. 550g aminokwasów. Trzeba ich po prostu więcej brać. Są dobre dla osób, którym duże tabletki stają w przełyku. A jakościowo przyzwoite, ale żadna rewelacja, za to tanie. Zresztą aminokwasy w ogóle to są tak wysoko technologicznie zaawansowane produkty, że mogą być tylko dobre, lub bardzo dobre.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 113 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 2849
jak jeszcze ktoś używał tych aminokwasów niech sie wypowie bo nieiwem czy je mam kupić
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42192
a czy te aminy nie powinno sie wpiprzac caly rok????

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
tak . tak jak kazde aminokwasy morzna brac caly rok bez przerwy jesli sie ma oczywiscie kase.:)

BeZ KaSy NiE Ma MaSy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 7736 Wiek 45 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 42192
nie o to mi chodzilo ale nie wazne!!!

'The only thing to fear is running out of bear'

CZERWONY HANDLARZ


Bene mori praestat, quam turpiter vivere

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Sonbaty - nie wiem jak tobie, ale mi tabletka co ma 550g aminokwasow na pewno nie przeszlaby przez gardlo! :)

Co cię nie zabije, to cię wzmocni.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 11477 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 94174
Oczywiście powinno być 550mg. Ale się czepiasz szczegółów.

SONBATY

sonbaty http://www.atleta.pl


członek mafia.suple.hardcor.pl

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Dalem przeciez usmieszek na koncu, wiec to nie bylo zlosliwie.

Co cię nie zabije, to cię wzmocni.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 40 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 116


A JA POWIEM TYLKO DAJ SE SPOKÓJ . JEDNYM SŁOWEM SĄ NIC NIE WARTE A ŻEBY POŁKNĄĆ JEDNĄ TABLETKĘ KTÓRA JEST WIELKOŚCI KRĄŻKA HOKEJOWEGO TRZEBA NIE LADA WYSIŁKU. LEPIEJ KASE WYDAJ NA CO INNEGO.....

cooltras

Mała siła przykładana nieustannie,może osiągnąć niemożliwe!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

L-Glutamina

Następny temat

BODYMAX wyciąg z żen-szenia

electro
Polecane artykuły