SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

TAURYNA czy warto? i co daje?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 9958

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 354 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2757
Czy warto dokupic tauryne do Monster Massa (będe teraz robił cykl masy)? I ona działa?

>>>Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach<<<

...
Napisał(a)
gokuson TEAM SFD Administrator
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 9083 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 121974
Biorąc pod uwagę opinie klientów sklepu czy userów z forum to osoby stosujące taurynę wskazują na jej działanie, które ma na celu podtrzymanie wysiłku. Nie jest tutaj mowa o utrzymaniu stanu pobudzenia czy podwyższonej aktywności. Zagadnienie to dotyczy bardziej utrzymania poziomu energetycznego w ciele, co zapobiega tzw. spadkom energetycznym, które mogą występować podczas wysiłku i objawiać się sennością. Po wykorzystaniu przedtreningowo np. tauryny z dodatkiem węglowodanów, nie czujemy spadków i wzrostów cukru we krwi i jest on utrzymywany stabilniej.





Zmieniony przez - gokuson w dniu 2018-11-19 18:54:08

Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Witaj Mumin,

tauryna jest suplementem o b. wszechstronnym zastosowaniu. Ma zarówno działanie antykataboliczne (chroni nasze mięśnie) jak i anaboliczne. Jest stosunkowa niedroga i jeśli nie stosujesz żadnych innych soopli warto ją przetestować. Ja biorę 2-3x 1g (2kaps. po 500 mg) dziennie - rano, przed i po terningu. Tauryna ma również działanie pobudzające (często jest składnikiem napojów energetyzujących). Mnie rozwaliło stwierdzenie, że nasz organizm potrzebuje ok 4g tauryny, z czego połowę uzyskujemy z normalnych posiłków, a resztę z rozpadu białek budujących nasze mięśnie - 1g tauryny uzyskuje się z ok. 120g naszych mięśni!!! To mnie przekonało do sproobowania.
Poczytaj załączony link https://www.sfd.pl/temat109592/

Pozdro
DAreckyy

Zmieniony przez - Dareckyy w dniu 2004-09-21 08:56:43

Zmieniony przez - Dareckyy w dniu 2004-09-21 08:57:05

Zmieniony przez - Dareckyy w dniu 2004-09-21 08:57:33

Zmieniony przez - Dareckyy w dniu 2004-09-21 08:58:25
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak masz kase to kup tauryne Razem z kretka powinna spelnic swoja role Chociaz ja tam bym raczej w bialko zainwestowal, ale to jest kwestia tego jaka masz diete.
W twoim przypadku tauryna pelnilaby raczej role antyktabolika i pomagala lepiej wykorzystac cykl na kretce, ale po samej taurynie nie oczekuj oszalamiajacych rezultatow.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
tauryna OK
jest tania,wiec mozna spróborac
jako antykatabolik
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 354 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2757
to jeszcze kiedy tą tauryne brać?
rano na czczo 1g (i za 15 minutek śniadanko) i przd treningiem 1g, tak może być?

>>>Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach<<<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Tauryne do kretki najlepiej bierz (jako transporter). Jak masz kase bierzesz 2 jak nie to 1 2 powinno spasic. Na czczo tez jak najbardziej wskazane. Tez ok 2g spasi.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Moja propozycja:
2-3x dzienie po 1g, rano na czczo, 30 min przed treningiem i bezpośrednio po. W dzień nietreningowy drugą porcję weź po południu pomiezy posiłkami.
Pozdro
Dareckyy
1
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 354 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2757
Muzykmg - co ty z ta kretką ja nie mam kretki i nie zamierzam teraz brać a pytam sie jak to połączyć z MonsterMassem

>>>Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach<<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 354 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 2757
a te 15 minut starczy przerwy rano przed sniadaniem? i czym popijać wodą czy lepeiej będzie jakimś sokiem?
2

>>>Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach<<<

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Boshe.... Co ja juz pisze to nie pytaj Zobacz jaka sieke z mozgu robia mi 2 browary
Tauryne bierz od razu po przebudzeniu i w okresie okolotreningowym. W dawkach 1-2g. Czy 15 minut przed sniadaniem starczy? - TAK. Czym popijesz bedzie dobrze, ale najlepiej laczyc z carbo albo wlasnie np. sokiem winogronowym
Sorki za ten wyjazd z kretka
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Byle nie browarkiem
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Carbo / smak

Następny temat

Jaki suplement?

electro
Polecane artykuły