Czy warto dokupic tauryne do Monster Massa (będe teraz robił cykl masy)? I ona działa?
>>>Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach<<<
Ilość wyświetleń tematu: 9958
>>>Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach<<<
Certyfikowany dietetyk i trener personalny
Najlepsze odżywki i suplementy -> http://sklep.sfd.pl
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
Razem z kretka powinna spelnic swoja role
Chociaz ja tam bym raczej w bialko zainwestowal, ale to jest kwestia tego jaka masz diete.
>>>Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach<<<
2 powinno spasic. Na czczo tez jak najbardziej wskazane. Tez ok 2g spasi.
ja nie mam kretki i nie zamierzam teraz brać
a pytam sie jak to połączyć z MonsterMassem>>>Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach<<<
>>>Jeżeli chcesz rozśmieszyć Boga, opowiedz mu o swoich planach<<<
Zobacz jaka sieke z mozgu robia mi 2 browary

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły