jak korygowac taka postawe? z tego co wyczytalem sa to chyba plecy okraglo-wklesle..
oczywiscie jak sie ladnie wyprostuje wszystko jest ok, grill na brzuchu, ladna sylwetka, brzuch tylko troche odstaje.
moze ktos mial podobny problem ?
Ilość wyświetleń tematu: 2647
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź

ch*j wie wszystko :D
"Jeśli potrafisz pokonać barierę bólu możesz być mistrzem..."
Arnold Schwarzenegger

Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły