Witam,
Od niedawna stosuje Thermo Fat Burera + dietę i aeroby. Na efekty przyjdzie jeszcze poczekać więcej info:[https://www.sfd.pl/temat161523/].
Mam pytanie do osób, które już wcześniej zafundowały sobie taką kurację - jakie były efekty w jakim czasie (może kilka słów na temat)?
Czy ktoś zrzucał np 2 kg tygodniowo?
Dzięki
Od niedawna stosuje Thermo Fat Burera + dietę i aeroby. Na efekty przyjdzie jeszcze poczekać więcej info:[https://www.sfd.pl/temat161523/].
Mam pytanie do osób, które już wcześniej zafundowały sobie taką kurację - jakie były efekty w jakim czasie (może kilka słów na temat)?
Czy ktoś zrzucał np 2 kg tygodniowo?
Dzięki
"Można osiągnąć wszystko, to wymaga jedynie odrobiny samodyscypliny"
Arnold
Krzysztof Piekarz

lepiej nie za szybko i z glowa ... bo jojo jest paskudne 