Czyli co właściwie TRZEBA kupić do kreatyny (myśle o efekcie 1+1=3) oraz o jej pełnym wykorzystaniu.
Czy Dexteroza, czy Glutamina, czy ZMA, czy vanadyl, czy HMB, jakie witaminy, czy inne rzeczy??? Czy szkoda kasy i lepiej brać samą.
Pomijam już fakt białka, ponieważ wszyscy wiemy, że jego odpowiednia ilość to podstawa kiedy się uprawia sport.
Czy Dexteroza, czy Glutamina, czy ZMA, czy vanadyl, czy HMB, jakie witaminy, czy inne rzeczy??? Czy szkoda kasy i lepiej brać samą.
Pomijam już fakt białka, ponieważ wszyscy wiemy, że jego odpowiednia ilość to podstawa kiedy się uprawia sport.
Krzysztof Piekarz
