SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Pudzian w Dziwnowie - sierpien 2004

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11257

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3346


zdarzyło mi się być w Dziwnowie (nad morzem) kiedy właśnie Mariusz Pudzianowski zrobił małą demonstracje siły... ale oczywiście nie na maxymalnych obrotach bo jak sam stwierdził "żadnych rekordów nie będę bił bo musze się przygotować na mistrzostwa i nie chce żadnej kontuzji niepotrzebnej się nabawić"

...::: Dulce et decorum est pro patria mori :::...
"Słodko i zaszczytnie jest umierać za ojczyznę"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3346


tradycyjna wymiana koszulki... z jedna z fanek... :-]

...::: Dulce et decorum est pro patria mori :::...
"Słodko i zaszczytnie jest umierać za ojczyznę"

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
sog, czekam na wiecej
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3346


taki sobie spacerek (jedno ma 140kg) Pudzian sobie przeszedł z tym kilka razy... później wzięli kilka osób z publiczności to nikt tego nawet nie podniósł wiec zmniejszyli do 90kg na stronę to wtedy jakoś podnieśli...

...::: Dulce et decorum est pro patria mori :::...
"Słodko i zaszczytnie jest umierać za ojczyznę"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12054
No fotki fajowe ale przydało by sie wiecej

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3346


Heh co to jest dla niego... podnieść taki samochód... (Renault Megane) z 2 osobami w środku... :D a z publiczności to dopiero 4 osoby to zrobiły... :D

...::: Dulce et decorum est pro patria mori :::...
"Słodko i zaszczytnie jest umierać za ojczyznę"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3346
oczywiscie jeszcze troche tych fotek bedzie... wszystko w swoim czasie... zaraz dalej wrzucam...

...::: Dulce et decorum est pro patria mori :::...
"Słodko i zaszczytnie jest umierać za ojczyznę"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3346


Właśnie Pudzian opisuje co maja zrobić... jacyś tam kolesie z publiczności... (mowie wam rypany wielki jest... biceps to prawie jak moja głowa :D )

...::: Dulce et decorum est pro patria mori :::...
"Słodko i zaszczytnie jest umierać za ojczyznę"

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 166 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3346


heh zbytnio nie ma co opisywać Pudzian w akcji, (dodam ze z publiczności tylko jednej osobie się udało raz przewrócić oponę :D )

...::: Dulce et decorum est pro patria mori :::...
"Słodko i zaszczytnie jest umierać za ojczyznę"

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
co to za koles w koszulce "team" na 2 focie ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 69 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4178
Chcemy więcej, bo jest <ok>.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ja i PUDZIAN oraz MeRa. Fotki

Następny temat

nowe foty do oceny

Shoty
Polecane artykuły