SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Zaplanowane odchudzanie lipiec, sierpien. NEED HELP

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2861

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2323
Nie miałem większego problemu z ułożeniem diety bo wspomagałem się programem Vitalmax'a. Problem mam z aerobami. Nie wiem kiedy je robić. Tak jak napisałem w trakcie sesji treningowej po treningu zasadniczym albo przed czy o innej porze dnia / przed którym posiłkiem / po którym posiłku? To co napisałem w rozpisce posiłków są to posiłki na dni treningowe. W dni bez treningowe posiłek 3 ulega zmianie i jest rybka.

Tutaj mój plan dnia. Posiłki mniej więcej co 3 godziny.












Płeć: Mężczyzna

Wiek: 20

Waga: 87

Wzrost: 175

Obwód klatki: 115

Obwód ramienia: 40

Obwód talii: 90

Obwód uda: 63?

Obwód łydki: 42

Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej: srona nie działa, ale jest sporo

Aktywność w ciągu dnia: Brak. Wakacje.

Uprawiany sport lub inne formy aktywności: 3x w tygodniu ćwiczenia siłowe na siłowni
5x w tygodniu szybki marsz z czego 3 na siłowni na bieżni


Odżywianie: Tydzień temu zakończyłem odżywianie na masę. Obecnie stosuję wyżej napisaną dietę.

Cel: szybka redukcja

Ograniczenia żywieniowe: Brak przeciwwskazań.

Stan zdrowia: Supermen

Preferowane formy aktywności fizycznej: 3x fitness center club
7x w tygodniu można aeroby


Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty: Redukcyjnych brak.

Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów: Jest możliwe jak najbardziej!

Stosowane wcześniej diety: Z nadwyżką kaloryczną +500

Can't be enough

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2323
Miłe byłyby rady dotyczące zrzucania tłuszczyku z poszczególnych partii ciała a najbardziej z plecków i ich dolnych części :D i "boczków". Jakie ćwiczenia wspomagają spalanie tego syfu

Zmieniony przez - Zerowiec w dniu 2009-07-02 23:30:32

Can't be enough

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2323
please, anyone?

Can't be enough

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 478
Zerowiec jest już późno, jutro na pewno Ci pomogę.
I jak ktoś kiedyś napisał "Spokojnie, to nie pogotowie"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2323
Ok tylko, że ja już jutro mam zamiar iść do klubu i ciągle nie mam odpowiedzi na, jakże dręczące, moje pytanie :/

Can't be enough

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 23 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 478
Dieta jest według Twojego uznania ale na Twoim miejscu zastosowałbym raczej LOW CARB.
Co do aerobów to rób je po treningu siłowym, polecam interwały. Trening siłowy + interwały to znakomity spalacz tłuszczu. Możesz zacząć biegać, grać w piłkę i polecam pływanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 95 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 2323
Wyrzuciłem ryż. Zastąpię go warzywami, przynajmniej w części. Carbo wypijam po treningu siłowym i ponim zaczynam aeroby. Aeroby robię 1h20min, zaraz po treningu siłowym. Każdą partię ćwiczę raz w tygodniu, siłownię odwiedzam 6razy w tygodniu :)

Can't be enough

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

ckal do sprawdzenia

Następny temat

Proszę o sprawdzenie diety masowej

WHEY premium