SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Brzuch a proste plecy !! pomocy!!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1710

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 210
Witam serdecznie!! Mam bardzo wazne pytanie!! Widze ze ostatnio wzroslo ostatnio zainteresowanie prostymi plecami!! Moje pytanie brzmi czy w przypadku gdy nie trenujemy miesni brzucha moga sie krzywic plecy !! w sensie odstajace lopatki itd!!??? prosze o pomoc!! zainteresowanym z gory Dziekuje!!

Pozdro dla Cwiczacych!!

VeNoM

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 60 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 1415
Przylaczam sie do pytania ?

Jakie jest najlepsze cwiczenie aby sie "wyprostowac" ?

Nie bójcie się próbować nowego - amatorzy zbudowali arkę,
profesjonaliści Titanica...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 210
No widze Lu_ka ze masz podobne pytanie!! w sumie nie mam krzywych plecow ale minimalnie odstaja mi lopatki!! chce wiedziec czy to przez to ze nie cwicze tymczasowo brzucha??

VeNoM

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1016 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 7417
watpie zeby było to spowodowane treningiem brzucha co najwyzej jezeli amsz zle dobrane cwiczenia i robisz je zła technika ale watpie najwazniejsze zeby miec proste plecy to wzmocnic prostowniki zeby sie nei garbic i miesnie czworoboczne
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9677
A czy sa jakies pecjalne ćwiczenia na odstajace łopatki???

...po stokroć mocniejszy...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 11 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 350
Jak zaczynałem trenować dwa lata temu miałem goły kręgosłup, żebra na wieszchu i zalążki skoliozy.
Teraz nie amm już problemów ze skrzywieniem i z kręgosłupem. Najważnmeisjze ćwiczenia ktore wpłyneły na porpawe to podciąganie na drazku szeroko, ściaganie drążka wyciągu, wznosy tułowia z opadu o ni rozwój mięśni brzucha. Od dwóch miesiecy dodatkowo robie martwe ciagi i po skoliozie nie ma prawie śladu.
Pamiętam, że dawno temu pobolewały mnie plecy przy robieniu brzuchów, ale z czasem mięsnie pleców sie wzmacniają i ból znika.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

POTRZEBUJE SILY ALE NIE CHCEM MASY

Następny temat

-----BIEGANIE-----

electro
Polecane artykuły