Co sadzicie o polaczeniu silowni (+ odzyweczki) z treningami sztuk walki? Bo wedlug mnie fajno jest miec nie tylko kocie ruchy ale jeszcze wygladac na kota
Do tej pory cwiczylem raz jedno raz drugie - a teraz sprobuje polaczyc jedno z drugim... ciekawe co z tego wyjdzie
pozdropewnym swojej wiedzy jest się wtedy,kiedy się wie mało-wraz z wiedzą rosną wątpliwości
Krzysztof Piekarz
..moze to i dobre cwiczenia-na pewno na ogolny rozwoj, no i moze cos tam nabierze cialko jedrnosci, zrzuci kilka niepotrzebynch kilo