Szacuny
0
Napisanych postów
198
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
6803
CZeść mam zamiar wziąść kreatyne. Wiem, że czeba ją przepijać węglowodanami typu Carbo czyli mono oligo poli sacharydy. Tak sobie myślę, że zamiast kupować Carbo kupie sobie Gainer Activita ktory tez zawiera mono oligo poli sacharydy.Co o tym sądzicie?