mam pytanko chce kupic jakies odzywki na mase do 300 zł moze byc takze polaczenie dwoch tanszych odzywek co byscie mi doradzili.kiedys bralem kreatyne ale slyszalem ze gdy sie bieze kreatyne to nie mozna przesadzac z browarami bo wszystko schodzi prosze o jakies skuteczne srodki bo duzo pale i pije
co do treningu to poswiecam 3 dni w tygodniu na pakowanie to chyba na wszystko oczywscie SOGI
pozdrawiam
co do treningu to poswiecam 3 dni w tygodniu na pakowanie to chyba na wszystko oczywscie SOGI
pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
niestety nic ci nie pomoze nawet