SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Plecki do oceny....:P

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3684


siemq. no dosć długo już szwędam sie po tym forum i postanowiłem żebyscie ocenili plecki :P zdjęcie jest z przed póltora miesiąca :) mam 15 lat :P:P :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 139 Napisanych postów 18684 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 117415
jeszcze duzo przed toba ale nie jest zle
...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
moglbym poweidziec ze dobre... ale nie sa takie
jako ze dopiero zaczynasz cwiczyc - lapki chude wiec plecki tez takie sa ... ale w dobrym kiernku idziesz
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
cwicz bedzie dobrze
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 881 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 11156
Jak na 15 lat jest dobrze, z czasem nabierzesz masy i wszytko bedzie git powodzenia zycze w dlaszych treningach i zmaganiach z zelastwem
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3680 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36374
Faku ze jak ? przeciez on stoi

...Jest dobrze :) ćwicz.

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 646 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6168
eeee no będzie dobrze troche za wcześnie wrzuciłeś foto ale będzie dobrze jak poćwiczysz jeszcze z roczek to będą efekty

jestem przygotowany na wszystko i na WSZYSTKIE !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 2022 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12054
Siema ziomus,sluchaj powiem Ci tam jak zaczynalem tez tak wygladalem teraz cwicze juz okolo rok z przerwami ale nabralem masy okolo 9 kg przez ten czas i jestem zadowolony,mimo ze nie ejstem zbyt zmasowany a mozna powiedziec ze wcale nie ejstem mysle ze za rok bede mial z 81 kg wagi...pozdrawiam i zycze wytrwalosci w dazeniu do cel;u bo to jest najwazniejsze!!!!!!!!!

!!!JEŚLI CI POMOGŁEM DAJ SOGACZA!!!
::!!MASA TO POTĘGA!!::
!!KOŁBASKOWO TEAM!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 239 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 5325
No nawet jakos tam zaczynasz wygladac ale jeszcze masz duzo do zrobienia i jakbys mogl to wypelnij profil

--==Those, who do not pay their respect, simply do not exist in our world==--

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3684
thx :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1026 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32333
chudzielec z ciebie a przy takiej masie jak twoja to nie trudno o podkreslenie miesni , ale cwicz dalej i bedzie dobze
POZDRO
edit: łapaj soga na zachete ,tylko odbij

Zmieniony przez - WnB w dniu 2004-07-15 12:22:21

##JeŚLI DoPiNg TO tYlKo fOrMa naJCzYStSZA##

##SFD FIGHT CLUB##

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

tak bylo 1 rok temu

Następny temat

ŚwIRuSy jaZda ;)

electro
Polecane artykuły